Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

газова уредба

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    газова уредба

    ел.изпарител landi renzo на 30 000км,преди 1000 са му сменени мембраните с оригиналнибутилка 25л- българска,купена е миналата година по това време-малко е поужулена,защото смени 2 колисонда - BRCгазов клапан made in italy-май е ловатомедната тръба от бутилката до изпарителятпълначка BRC и тръбичка към неяемулатор за 4 инжектора-купен е преди 4 месецагазова плочка-някаква българска(на снимките има размери)бензинов клапан на 2 годиниврътка от изпарителят до плочката-пластмасов тройник с един болтскоби за бутилкатаизпарителят и тръбата са все още на колата,нямам време да ги сваляцената е 200лвтел 0885054666

    #2
    лошото е, че в русе взимат по 200 лева само за поставянето на клиентска, а тяхна ти слагат за 600 чисто нова със всичко в цената, инъче съм навит - трябва само да си намеря кой да ми я монтира за 100тачка за труд.
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    Коментар


      #3
      niko_ymn написа:
      лошото е, че в русе взимат по 200 лева само за поставянето на клиентска, а тяхна ти слагат за 600 чисто нова със всичко в цената, инъче съм навит - трябва само да си намеря кой да ми я монтира за 100тачка за труд.
      монтаж 80лв

      Коментар


        #4
        добавих снимки и всичко което знам за газовата уредба

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            продадена

            Коментар

            Working...
            X