Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тапицерия на табло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тапицерия на табло

    Купувам тапицерия на дигитално табло за Фиат Темпра.
    Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

    #2
    Тапицерия??? То таблото няма тапицерия... Да не би покритието ти да се е нагърчило и да се разпада???

    Коментар


      #3
      Точно така
      Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

      Коментар


        #4
        lu40 написа:
        Точно така
        И да си купиш от някъде на старо пак ще се появи проблема, който има много лесно решение.Забелязал съм че има 2 вида разпадане на покритието на таблото. 1-вият е, че покритието се нагърчва, а 2-рия - нагърчването липсва, но много лесно се бели.Решението:1. Сваляш внимателно таблото.2. Махаш всички уреди (дисплеи).3. Натапяш го в голям леген с разтвор от обикновен прах за пране и обикновенно веро за една вечер.4. Вземаш една гъбичка за миене на чинии и с грубата част и праха за пране почваш да търкаш докато падне цялото покритие.5. Измиваш идеално таблото и го оставяш да изсъхне.6. Копуваш един черен спрей за брони (за брони защото е по-устойчив).7. Пръскаш внимателно по указанията като вминаваш да не се разтече.Пояснения:По т. 3 и 4 - препоръчвам ти да го направиш така, защото: 1. пробвах с разредител, но става адска каша, порбвах и с макетно ножте да отделя покритието, но ако някъде запецне става много хубав нарез, който после се оправя с много шкурене с финна шкурка, пробавах и с шкурка, но като се има предвид, че моето покритие беше станало едно лигаво.... не ти го препоръчвам.Освен, че моето табло вече цяла година си е ок, един от приятелите ми по същите указания си направи и неговото и имаше успех, а сега друг познат ме кара да му правя неговото като моето Желая ти успех

        Коментар


          #5
          Опа, ти ми говориш за тапицетията зад пластмасовото табло... тая дето е кожена, нали така???

          Коментар


            #6
            Точно!
            Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

            Коментар

            Working...
            X