Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автосервизът на Автогара Овча купел - айде нема нужда

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автосервизът на Автогара Овча купел - айде нема нужда

    Тук нещата опират не толкова до некадърници колкото до "я да ти гушнем кинтите". Усещам аз ден-два, че ми задържат спирачките. Викам си - маркучи, ще ги сменим. Карам им колата, викат - остави я, ще разглобим, ще видим. Обаждат се - единия маркуч за смяна, другия - още не е ама ще стане скоро. Аз - сменяйте ги и двата. Онзи - и накладките, едната дето е задържала е накрая. Колко е накрая ще видите от снимките по-долу. Освен това се е опекла. Да, ама колата дори с много затоплени джанти нито за момент не показа удлъжен спирачен път или пък да дърпа на една страна като спирам. Обаче аз съм на работа и няма какво да направя освен да се съглася. После като отидох да си взема колата си поисках старите накладки. Освен, че имат ресурс за 2 години каране ги бяха и удряли та едната е наранена и сега не мога да си ги сложа обратно. Новите, Минтекс, цена 64 лв днес не за едно, а за половин спускане от Владая до Княжево загряха и замирисаха. Честито на печелившите.
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    #2
    Да не е т.нар. сервиз "БОШ"?
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Снимките, нещо се пре**а карточетеца, та само тия двете, ама я кажете - това накладки за смяна ли са?На първата снимка са по-запазените, но се вижда къде едната е наранена, дали това ще ми попречи да си ги сложа пак? На следващата в средата са запазените, в краищата са износените. На третата отляво е запазената, отдясно - износената.
      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

      Коментар


        #4
        sachma написа:
        Да не е т.нар. сервиз "БОШ"?
        Не съм сигурен. Една къща между автогарата и трамвайното колело. Отпред има и автомивка, входът е откъм бул. Овча купел.
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #5
          vesko написа:
          sachma написа:
          Да не е т.нар. сервиз "БОШ"?
          Не съм сигурен. Една къща между автогарата и трамвайното колело. Отпред има и автомивка, входът е откъм бул. Овча купел.
          Ех, попаднал си и ти на сервиз колега...аз там преди време сменях кранче на радиатора, че потече(баш в Овча купел потече) взеха 40лв. и потече пак след 1 месец.Хванах се и си го направих пред блока, ела да видиш капка не е пуснало, вече 7-8 месеца някъде...
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            Колега,това че има феродо и ти изглежда доста дебело не значи че е читава накладката.Като е по- твърдичко феродото си седи,не се изтрива и ти съсипва дисковете.А като се опече от високата температура,се откъсва от метала и ти блокира колелото в движение.Питай мен.Предния ден бях в сервиз и ми казаха че имам още много накладки отзад.
            FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

            Коментар


              #7
              Там не ходете със сигурност!!!!!Аз не съм видял добро от тях, нито и мой познати!Освен да ти скапят колата повече, нищо друго не могат да направят!!!!!!!
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #8
                накладки

                е затова аз сам си ги смених стават лесно особенно предните е вярно че и аз ги опекох на едно спускане от Витоша като минах през едни води чак всичко се изпари веднага сега малко скърцат като натиснеш изведнж
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #9
                  относно накладките

                  колега накладките не са ти виновни според мен дисковете ти са за смяна когато има неравномерно износване на диска накладките им трябва повече време да слегнат накладките ти не са спирали на цялата площ и много лесно биват прегявани трябвало е да не си им давал толкова зор докато не слегнат диск и накладка на нови дискове и нови накладки им дават 180 мили докато слегнат и се сработат ти си си винове според мен за накладкит
                  момчета много убаво не е на убаво
                  и всичко криво в красиво
                  И НА КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА ЕБЕМ ГО НА ВАЗ ХАРЕСВА ЛИ ВИ

                  Коментар


                    #10
                    Re: относно накладките

                    sasbravo написа:
                    колега накладките не са ти виновни според мен дисковете ти са за смяна когато има неравномерно износване на диска накладките им трябва повече време да слегнат накладките ти не са спирали на цялата площ и много лесно биват прегявани трябвало е да не си им давал толкова зор докато не слегнат диск и накладка на нови дискове и нови накладки им дават 180 мили докато слегнат и се сработат ти си си винове според мен за накладкит
                    Ъм, т’ва за мен ли беше? Звучи логично, само дето дисковете ми са в перфектно състояние. Други идеЙ? Всъщност 2000 км по-късно аз продължавам да не съм доволен от тия накладки, верно, работят, ама миришат...
                    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                    Коментар

                    Working...
                    X