Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Никога сервиз СИОН на Сточна гара

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Никога сервиз СИОН на Сточна гара

    След сума ти разправии в крайна сметка застрахователите ми признаха щетата (беше спукано предното стъкло)Всичко хубаво обаче свършва дотук.Закарвам колата в сервиза и на другия ден заварвам следната картинка:Колата ми вътре е кочина, стъклото е зелено, но не толкова зелено колкото трябва да бъде по принцип, а по-светло.От едната страна силикона е повече и има половин сантиметър разстояние от пластмасата на колонката.Отделно пластмасите под чистачките не са поставени като хората, защото са ползвани старите щипки, а не са сменени с нови... Страшно съм разочарован
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    Така...сагата продължава.Излязох от работа и стъклото се беше напукало от основата вдясно до средата по диагонал.Побеснях.Отивам в сервиза и оня ми вика тя гаранцията не важи за стъклото. ShockedИ аз: Е добре.А за какво важи??Той: Ми за монтажаАз: Е ок то стъклото може да се е напукало от неправилен монтаж.Той: Не съм сигурен и няма да го плащам от моя джоб.Заведи си нова щета и пак ела.Бесен отивам и вдигам скандал(все пак днес си е и горещо..поизнервих се). Експертите казват, че това няма да го приемат като щета, защото не са виновни, че стъклото е дефектно, освен това е станало на паркинг и може да е от слънцето.Не ги интересувало.Аз обаче тъп, но упорит казвам, че ще отнеса проблема до комисията по защита на потребителя и не ми пука кой е виновен...Дойде някакъв шеф и казва, че по принцип това не го признават като щета, но за мен ще направят изключение.Сега чакам да ми звъннат като доставят стъклото, за да откарам колата и да го монтират.Следва продължение.... evil
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар

    Working...
    X