Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредната катастрофа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Поредната катастрофа

    Онзи ден като се прибирах от яз. Искър, гледайте какво снимах на връщане Незнам какво става с тези хора Вече ме е страх да пътувам извън града.... Само че се чудя как е станало, т.е. имам хипотези, но искам да ви чуя мнението първо
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    #2
    Интересен случай!Аз се замислям върху това тоя да е бил спрял и Тир да го е подкарал.......едвали е правил опит да изпреварва от нея страна, макар че има и такива ненормалници!Ама залагам на първия вариант!
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    Коментар


      #3
      Тира тръгва да изпреварва, но се налага да се върне заради насрещно движеща се кола. И просто си го качва горе. Имаше ли видимост или после следва завой?
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #4
        Най-вероятно е бил спрял и тира не е могъл да го заобиколи заради насрещно дв-е.
        BRAVA 1,4 12V
        Nissan Navara

        Коментар


          #5
          Без коментар:http://fishki.net/comment.php?id=22506
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #6
            както пееха братя мангсарян - Егати пауър-а !!!

            Коментар


              #7
              Има доста разстояние до осовата линия - да се съберат и двамата на платното, а единия е хванал драките. Може би тира се е прибрал, за да избегне челен удар с неправилно изпреварващ, насрещнодвижещ се.

              Коментар


                #8
                баси работата
                Mercedes E200 coupe

                Коментар


                  #9
                  според мен вариантите са два.......или колата е изпреварвала в насрещното, уплашил се е, набил кучките, поднесъл / мокро е / и се е спрял странично на ТИР-а........вариант две - ТИР-а е изпреварвал неправилно, появила се е кола и се е прибрал, прибирайки и колата.....ако е вторият вариант, представям си какъв шок е преживял шофера на леката кола...туй огромно чудо, притискайки те в страни...

                  Коментар


                    #10
                    Според мен малко е вероятно ТИР-ът да е изпреварвал, защото доколкото личи от снимката, идват по надолнище - ако го изпусне този ТИР, че и засилен за изпреварване, не може го удържа, а и друго - доколкото си личи, излизат от завой с непрекъсната линия. Малко вероятно е да е тръгнал да изпреварва в глухия завой, засилен по надолнище и малко след завоя вече да е видял, че няма да може да изпревари, че и да е спрял до това време вече. Ако колата и ТИР-ът са спрели на снимката, де.
                    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                    Коментар


                      #11
                      забелязвам няколко неща1. каросерията на тира (ремаркето или там както се казва) е наклонена на дясно от което следва че десните му гуми са в канавката - зада са там, то както си е карал в лентата може да е набил спирачки и това животно да е поднесло надясно ама пътя там май е сух; може той да е отишъл надясно, да излезе извън пътя и в последния момент да е свил в ляво (негово ляво) и затова кабината му е по-вляво от колкото задницата му2. вижда се че на кабината на тира от дясно над десния фар (негово дясно) бялата пластмаса е накривена всравнение с от другата страна - имало е удар между двамата и точно там е бил удара. Оределено тира не го е избутал в ляво, иначе няма как да се получи тази щета.3. Пред дясната страна на камиона (негово дясно) долу на асфалта има дребни парчетии някакви от удара - явно в момента на птп-то или тира е бил спрял или е спирал (просто скороста му е била вече почти 0)4. Гелдам пред колата май тревата отстрани на пътя е леко поизровена - ама това на място най-точно си личи дали е така.Моят вариянт - виждам че отпред платното е мокричко и затова колата според мене е изпреварвала, след това е видяла тира, набила е спирачки и се е завъртяла - като може примерно с предницата да е поизровила тревата и затова да се е завъртяла на 180 градуса и да е застанала така и чак тогава тира да я е ударил или може колата със задница да е ирзовила тревата и тогава тира да е я ударил и колата да му е минала от дясната страна. А от гледна точка на тира - или си е карал нормално и виждайки кола е завил надясно излизайки от пътя и като е видял на къде отива завъртащата се кола е завил в ляво или тира е бил спрял и е потеглял и тогава колата набива спирачки, завърта си задницата на мокрото и назаден се паркира от дясно на тира. Отностно вариянта тира да я е изпреварвал и след това да я е избутал - не ми се вързва и едва ли е това според мене.Смятам че колата се е завъртяла на 180 градуса, а не че е била спряла там.
                      Audi 1.8S златен талон

                      Коментар


                        #12
                        Възможно е и шофьора на леката кола да е предприел вътрешно изпреварване. Аз съм карал след малоумник с прицеп, който хем караше с 50-60, хем не пускаше лявата лента.
                        Fiat Marea 1.8i 16V
                        Fiat Tipo 1.4i 8V
                        Fiat Punto 1.6i 8V
                        www.italauto-bg.net/forum/

                        Коментар

                        Working...
                        X