Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

моднато пунто гт турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    моднато пунто гт турбо

    продавам модната пунто гт турбо със сменена турбина, голям кулер, други дюзи бензиноврегулатор генерация на 63 мм. турбо пътища неръждавейка с маркучи самко, колата в момента се кара на около 1.7 бара и върви доста прилично колата е с 2 airbag-а спортна седалка много запазен салон с ел. стъкла, ел. огледала, ценртално, аларма и др. цената е 6666 лв и вкючва всичко по колата както е в момента СНИМКИ ЗА повече контакти (използваите разклонител :D ) 0878 214 001 киро тук или на лс

    #2
    Страхотна кола! Успех с продажбата!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      По-рано като беше търновско постоянно си "чупех" врата да го зяпам Много добър и плътен звук има А и новите джанти добре му стоят :D Говореше се ,че е около 260 коня
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #4
        RoMeO_156_GTA написа:
        По-рано като беше търновско постоянно си "чупех" врата да го зяпам Много добър и плътен звук има А и новите джанти добре му стоят :D Говореше се ,че е около 260 коня
        там някаде даже малко повече джантите ми останаха от ланчата и му паснаха идеално

        Коментар


          #5
          Ценителите са рядкост, за това няма купувачи А в тази кола има голяма мощ и само ,който я види на живо в действие ще я оцени
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар


            #6
            Това Пунто съм го гледал как върви и няма равно повярвайте ми :D Който го вземе няма да сбърка.
            Bravo TD100 98'- това в Гаража
            Brava TD100 96'- Мир на праха и...
            Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
            Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

            Коментар


              #7
              Ценителите са рядкост ,за това няма купувачи А в тази кола

              Това Пунто не беше ли на първия кръг от драг шампионата.Ако е то верно е че много върви, но нали знаете че паричките в днешно време са дефицит...Успех с продажбата приятел....
              Породавяме не само коли...

              Коментар


                #8
                да същото е на втория кръг бях на работа

                Коментар


                  #9
                  какво време даде за 400 м
                  Power Under Pressure

                  Коментар


                    #10
                    с сликове на 2 бара и малки проблеми в съидинителя 13.8

                    Коментар


                      #11
                      колеги и бартерчета ме интересуват

                      Коментар

                      Working...
                      X