Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пияна шофьорка уби младежи в зверска нощна каскада

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пияна шофьорка уби младежи в зверска нощна каскада

    http://www.dnes.bg/article.php?id=37749http://dnes.dir.bg/2007/06/19/news1796583.htmlЯростта ми няма измерения след прочетеното! За, какво правим кампании и разтягаме локуми?
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Не че я оправдавам. Виновна е и то много!!! Обаче ако имахме съвестен КАТ, който си вършеше работата това нямаше да стане!!!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Какво общо пък има КАТ , дай да седят с дрегера пред всяка кола преди да тръгне да бъде карана???
      Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

      Коментар


        #4
        Executor написа:
        Не че я оправдавам. Виновна е и то много!!! Обаче ако имахме съвестен КАТ, който си вършеше работата това нямаше да стане!!!
        КАТ нямат нищо общо със случката! Това, че са корумпурани сме си виновни ние! Ако всеки пък, когато сме нарушение чакаме да ни пишат фиш, или акт, а не да се бъркаме за 20лв. в джоба, корупция няма да има. А катаджиите не могат да застанат пред всеки вход нощно време и да дебнат дали няма малоумна пияница да е качи в кола и да стане таран за невинни жертви! Самосъзнание колеги! И повече култура на пътя!!!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          ....напоследък нещо много започнаха да прелитат над мантинелата.........а лично по темата....нямам думи, просто вече не знам какво да кажа.....

          Коментар


            #6
            Това е въпрос на дългогодишно възпитание. Не става с кампании.Но ако наистина КАТ са неподкупни, и си изпълняват задълженията да арестуват всеки, който се опита да им предложи пари, май няма да се престрашавате да им бутате, нали? Нормално ли е в 100 хиляден град да има само 2 КАТаджийски патрулки (за Сливен говоря), от които едната да кибичи на главния път за Бургас да дебне софиянци, а другата да се появява в изключително редки случаи.В Ямбол положението е малко по-добре - мяркат се 3-4 КАТаджийски коли, но винаги на едно и също място си седят и всички ги знаят че са там.Пък повечето булеварди, от две ленти са останали с една, другата пълна с паркирани коли въпреки знаците "забранено спирането". Де ги КАТаджиите да ги глобяват?!?От пияните шофьор(к)и КАТ няма как да ни опази, но ако общия фон се промени, и има по 30 човека в затвора на месец за каране с алкохол, следващия път като пият, ще си викат таксита...Сутринта слушах статистиката, за над 500 убити от началото на годината и си мислех, дали в Ирак има толкова загинали за съшия период?!?За къде сме се разбързали всички?!?

            Коментар


              #7
              Стига сме оправдавали собствените си недостатъци с КАТ. Да не би някой катаджия да я е качил в колата? Липсва всякакво самосъзнание. Шофитането вече се превърна в руска рулетка. Не съм си представял, че като се кача в колата ще се питам " А дали ще стигна жив? Дали срещу мен няма да се зададе някое камикадзе, поело по пътя към ада и мъчещо се да вземе повече спътници със себе си?" Егоцентричността така е завладяла всички че просто не знам - да се наърдаш най вляво, макар че ще правиш десен завой или обратното, да минеш най отпред на светофара... Ужасно е.Нека да бъдем толерантни, да мислим за себе си и за другите. И оставете гнева в багажника. Зад волана не ви е нужен.
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                #8
                Vladim написа:
                Ако всеки пък, когато сме нарушение чакаме да ни пишат фиш, или акт, а не да се бъркаме за 20лв.
                Глупости! Ако не бяха корумпирани щяха да те задържат и направо в районото! Ако имаше глоби и тежки санкций (както се говореше в другата тема с бмв-то) просто тая патка нямаше да си го позволи това! Никой нямаше да си го позволява, поне ако иска да кара кола скоро!Не съм имал предвид да дебнат пред всеки блок!
                Lane Staley написа:
                Липсва всякакво самосъзнание.
                Toва също е факт в случая, обаче ако си вършеха работата поне щяха да са по-малко! А не всеки ден "ново 20"! Това имах предвид и с първия си пост!
                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                Коментар


                  #9
                  ...

                  Коментар


                    #10
                    Executor написа:
                    Vladim написа:
                    Ако всеки пък, когато сме нарушение чакаме да ни пишат фиш, или акт, а не да се бъркаме за 20лв.
                    Глупости! Ако не бяха корумпирани щяха да те задържат и направо в районото! Ако имаше глоби и тежки санкций (както се говореше в другата тема с бмв-то) просто тая патка нямаше да си го позволи това! Никой нямаше да си го позволява, поне ако не, ако иска да кара кола скоро!Не съм имал предвид да дебнат пред всеки блок!
                    Добре де, нима те могат да проверяват 100% от шофьорите?А какво ще кажеш за това: Пияната шофьорка е возела 16-годишния си син, който е със счупена ръка. На какво ще го научи? Мамка му на тази трябва да и отнемат родителските права
                    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                    Коментар


                      #11
                      Ами колеги аз съм от малко градче имаме 5 патрулки и какво да ви кажа........не си вършат работата и това е!Стоят на едни и същи места вместо да обикалят, защото в града се правят и надбягвания с коли мотори и т,н!Така по-заможните си пият и карат,не им правят проблем спират на забранени места и го виждат,че пречат на движението ама нищо.Направих си веднъж експеримент и когато бяха на въпросното място спрях и аз.......а те ми казаха"не може да спираш тук, знака е пред теб" аз отговорих ми тия и преди час бяха тук ама не са си махнали колите......отговоро беше премести си колата и не се обеснявай!Е къде отиваме закона е един за всички!Относно трагедията незнам вече какво да пиша и казвам!
                      now. BMW E39 523i '98 170hp
                      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                      Коментар


                        #12
                        Executor написа:
                        Vladim написа:
                        Ако всеки пък, когато сме нарушение чакаме да ни пишат фиш, или акт, а не да се бъркаме за 20лв.
                        Глупости! Ако не бяха корумпирани щяха да те задържат и направо в районото! Ако имаше глоби и тежки санкций (както се говореше в другата тема с бмв-то) просто тая патка нямаше да си го позволи това! Никой нямаше да си го позволява, поне ако иска да кара кола скоро!Не съм имал предвид да дебнат пред всеки блок!
                        Там е работата е, че въобще не са глупости! Ние правим катаджиите корумпирани и сами сме си воновни, като им бутаме пари в ръцете! Нещо неясно ли казах, или не можеш да ме разбереш? В крайна сметка едно е лекар да ти поиска пари за живота на близък човек, а друго катаджия на, когото ако не дадеш пари ще платиш по-скъпа глоба, ще караш известно време без талон и ще ти вземат точки. Разбира се това не означава, че оправдавам копумпираните лекари. Пак опираме до самосъзнанието! Давайки пари на ръка сами става част от тази система. А що се отнася до санкциите-мисля, че са достатъчно тежки, стига да се изпълняват. Между другото, колко пъти са ти взимали талона за нарушение и, колко пъти си давал пари на ръка?
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #13
                          Lane Staley написа:
                          Добре де, нима те могат да проверяват 100% от шофьорите?А какво ще кажеш за това: Пияната шофьорка е возела 16-годишния си син, който е със счупена ръка. На какво ще го научи? Мамка му на тази трябва да и отнемат родителските права
                          Не могат, обаче както каза Immortal ако общия фон се промени и има известно количество хора в затвора за това си провинение, някой могат и да се замислят дали да го направят или просто да си викнат такси!
                          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                          Коментар


                            #14
                            Тоя път за съжаление в насрещното не е имало автобус... ето нагледен отговор на колегата rustson от предишната тема. И разбира се, голф с пернишка регистрация! Този автомобил трябва да се забрани със закон вече
                            Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                            Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                            Коментар


                              #15
                              Sko написа:
                              Тоя път за съжаление в насрещното не е имало автобус... ето нагледен отговор на колегата rustson от предишната тема. И разбира се, голф с пернишка регистрация! Този автомобил трябва да се забрани със закон вече
                              Жалко, че не е имало ТИР за да и отнесе на тая тъпанарка главата!
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X