Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

голф2 1.3 91г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    голф2 1.3 91г

    1991г цвят-бял 2/3 врати кубатура-1300 коженото табло дигитално табло централно широките брони халогени от дясно има забележки по калника и вратата,на 1-2 снимки се виждаткилометри нямам идея,таблото му беше сменяно на около 150 000км,от тогава до сега са минати около 20 000-30 000км цената е 2000лв тел. 0898560336 колата не е моя,при интерес звънете на телефона

    #2
    hi

    колега ти пък да вземеш да продаваш голф 2 във фиат форум то това е все едно да пусниш за продаване тениска на барселона във фирум на реал мадрид :D ,не че имам нещо против голфа МНОГО Е ЯК много ме изкефи особено предницата страшна айде успех в продажбата ама вземи го пусни в tuning.bg или във форума на голф,и между другото поздрави на всички фенове на РЕАЛ МАДРИД за 30 купа
    Yuo really are my ECSTAZY my real life fantasy

    Коментар


      #3
      Re: hi

      Marrakech написа:
      колега ти пък да вземеш да продаваш голф 2 във фиат форум то това е все едно да пусниш за продаване тениска на барселона във фирум на реал мадрид :D ,не че имам нещо против голфа МНОГО Е ЯК много ме изкефи особено предницата страшна айде успех в продажбата ама вземи го пусни в tuning.bg или във форума на голф,и между другото поздрави на всички фенове на РЕАЛ МАДРИД за 30 купа
      има право да го пуска що да не го пусне,др.е въпроса дали ще има интерес.мерси за поздравите
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        #4
        Re: hi

        Marrakech написа:
        колега ти пък да вземеш да продаваш голф 2 във фиат форум то това е все едно да пусниш за продаване тениска на барселона във фирум на реал мадрид :D ,не че имам нещо против голфа МНОГО Е ЯК много ме изкефи особено предницата страшна айде успех в продажбата ама вземи го пусни в tuning.bg или във форума на голф,и между другото поздрави на всички фенове на РЕАЛ МАДРИД за 30 купа
        като споменаваш други форуми,защо не провериш дали не е пуснат

        Коментар

        Working...
        X