Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

смяна на ангренаж в ауто италия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    смяна на ангренаж в ауто италия

    ремъка е на няма 35000кмсмяната му е извършена в аутоиталия преди няма и 1 годинапоследиците са 9 ударени клапана всички зъби на ремъка са тръгнали да падат да им имам оригиналните ремъци на теясложен е за оригинален и са му казали,че трябва да го смени след 70 000км става ми лошо като се сетя,че и един приятел им остави близо 900лв за смяна на ремъци и ролки на алфа гтв 2.0 16в

    #2
    А с гаранцията която дават не може ли да ги хванете за топките??
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Павка, това ми прилича по-скоро на проблем причинен от ролка, сменяли ли са ги?
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Е в ауто италия сменят ли ремък без ролки? Аз лично не вярвам да се навият.
        Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

        Коментар


          #5
          всичко е сменено по думите на момчетовъв фактурата е било написано 3 ролки,1 ангренаж и един обслужващ ремъкколата е правена с техни роли и ремъциобслужващия ремък е напукан баячовека не му се занимава да търси фактурата за да ходи да се разправя,пък и ще загуби време и нервиутре ще щракна още няколко снимки на същия ремък,само че сгънат да видите за какво става въпросмежду другото,обтяжната ролка лично според мен не е сменяна

          Коментар


            #6
            "Комисия за защита на потребителите"Териториално подразделение: София градТелефон: 02/ 9330572Адрес: пл. "Славейков" № 4А, ет. 3.....фактурката, писмено обяснение като пред следователи с отделно молба за разглеждане на случая по изходящият номер на обяснението.....ако има възможност и за авто-техническа експертиза........кратко, точно и ясно............

            Коментар


              #7
              а каква е колата? кофти работа. от тоя двигател повече нищо свестно вече не може да излезе. пс: 1 въпрос. шири се всенародното разбиране че двигателите на пунто мк1 при скъсан ангренаж не удрат клапани. някой може ли да потвърди твърдо или да отрече? кво мислите по въпроса?
              Fiat Punto S55 1.1
              Fiat Forever!

              Коментар


                #8
                Punto_S написа:
                а каква е колата? кофти работа. от тоя двигател повече нищо свестно вече не може да излезе. ................
                браво 1.8 16в е колатакак го реши това ,че няма да излезе

                Коментар


                  #9
                  pugsy написа:
                  Punto_S написа:
                  а каква е колата? кофти работа. от тоя двигател повече нищо свестно вече не може да излезе. ................
                  браво 1.8 16в е колатакак го реши това ,че няма да излезе
                  То че ще стане пак кола-ще стане, ама като сложиш нов ремък и ролки(ролките са май към 100 и нещо лева), като сложиш нови клапани, евентуално ако има за смяна повдигачи и пулове, нови гарнитури, цена за труд(а тя хич няма да е малко) и си мисля, че примерно едно 600-700лв, а може и още малко...на кой са му излишни???
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #10
                    Punto_S написа:
                    пс: 1 въпрос. шири се всенародното разбиране че двигателите на пунто мк1 при скъсан ангренаж не удрат клапани. някой може ли да потвърди твърдо или да отрече? кво мислите по въпроса?
                    Да, но само за мотори с обем 1.1 и 1.2.pugsy, Снимай ремъка от гладката страна. Каква марка е?
                    Fiat Marea 1.8i 16V
                    Fiat Tipo 1.4i 8V
                    Fiat Punto 1.6i 8V
                    www.italauto-bg.net/forum/

                    Коментар


                      #11
                      Punto_S написа:
                      а каква е колата? кофти работа. от тоя двигател повече нищо свестно вече не може да излезе. пс: 1 въпрос. шири се всенародното разбиране че двигателите на пунто мк1 при скъсан ангренаж не удрат клапани. някой може ли да потвърди твърдо или да отрече? кво мислите по въпроса?
                      FIRE моторите не удрят клапани, но знае ли човек?!
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #12
                        ако бях аз - отивам в Ауто Италия и се разправямкато гарантират, трябва да си понесат последствията
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар


                          #13
                          По принцип имали гаранция е добре, освен ако майсторите не започнат да извъртат нещата!
                          now. BMW E39 523i '98 170hp
                          ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                          ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                          Коментар


                            #14
                            sev написа:
                            ако бях аз - отивам в Ауто Италия и се разправямкато гарантират, трябва да си понесат последствията
                            човека няма време да се разправя с някакви недоклатени п-д-липп нещо нямам запетайки на копа като я натисна ми излиза това Р запетайкаЛ точкаи не мога да пиша на латиницамного тъпо

                            Коментар


                              #15
                              pugsy написа:
                              sev написа:
                              ако бях аз - отивам в Ауто Италия и се разправямкато гарантират, трябва да си понесат последствията
                              човека няма време да се разправя с някакви недоклатени п-д-липп нещо нямам запетайки на копа като я натисна ми излиза това Р запетайкаЛ точкаи не мога да пиша на латиницамного тъпо
                              използвай латинизатора
                              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                              Fiat Bravo'97 1,6 16v
                              Fiat Tempra'91 1,6 mono

                              Коментар

                              Working...
                              X