Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bertone X 1/9

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bertone X 1/9

    Здравейте!Може ли някой да ми помогне, търся гумено уплътнение за преден стъкло на фиат бертоне x 1/9. В момента има старо, което е изгоряло от слънцето и поизгнило и майсторите ми предложиха да сложат силикон между стъклото и металната лайсна, но с оглед на това, че искам да го направя красиво този вариант ми е доста неприемлив....Благодаря предварително!

    #2
    Не мога да ти помогна с уплътнението, обаче търся бертоне като твоето. Ако знаеш някой да продава защото ме интересува.Извинявай, че не е по темата, ама не са останали много.Телефона ми е 0888/806710

    Коментар


      #3
      Здравейте, аз имах същия проблем с уплътнението. Решението зависи от това дали има декоративна лайсна на стъклото или не. Ако няма лайсна - кофти ! Варианта е да се търси оригинално в Е-бай. По принцип са производствао на Пирели и има вариант да се поръча на кангал. Срока на доставка е .... никойне знае !!!! може и година да отиде. при мен имаше декоративна лайсна. В този случай може да се ползва някакъв аналог или да се лепне със силикон. Номера е да се внимава като се сваля лайсната, защото усуче ли се - край, няма слагане после.
      lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
      ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
      Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

      Коментар


        #4
        http://www.international-auto.com/може да се пробваш и при американците! Но ще е доста скъпо.
        lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
        ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
        Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

        Коментар


          #5
          pi4 a probval li si s uplatnenie na nqkoi VAZ zvu4i sme6no ama probvai i pi6i :D
          fiat abarth edna sbadnata me4ta!!!!!

          Коментар

          Working...
          X