Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Жълт картон за активността ви по срещите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Жълт картон за активността ви по срещите

    Подкрепям Митко с две ръце! Наистина май е по-добре да правим срещите по-западно....И, що се отнася до стикерите - аз твърдо заявявам 4.
    Alles in Ordnung

    #2
    Вчера минах през ОМВ към 19h но нямаше нито един FIAT Нищо, като се върна от LA ще пробвам пак. Аз също заявявам 2 стикера, но не обещавам че ще ги лепна на колата си! И без това дъщерята само ги брои по стъклата

    Коментар


      #3
      Stilo като мине се забелязва, а FIAT нямаше. Един Ford KA бе паркирал баш на ъгълчето, че нямаше места.

      Коментар


        #4
        Както и да е! Има време - ще се видим!

        Коментар


          #5
          Stilo написа:
          Вчера минах през ОМВ към 19h но нямаше нито един FIAT Нищо, като се върна от LA ще пробвам пак. Аз също заявявам 2 стикера, но не обещавам че ще ги лепна на колата си! И без това дъщерята само ги брои по стъклата
          Бе не че аз бях , ама срещите са все още на ЕКО, а не ОМВ Иначе съм горд да заява че съм дал пари за два стикера :D И ще гледам да съм по редовен на срещите
          FIAT Bravo 1.6 16V '97

          Коментар


            #6
            Грешката е в писането - бензиностанцията е ЕКО, но така или иначе КАРТОНА е даден)Следва само още един цвят май)

            Коментар


              #7
              Незнам как само 8 стикера като аз ли4но съм си платил 20бр.

              Коментар


                #8
                аз лично се засрамвам от себе си, все още не съм идвал на среща
                ex Fiat Bravo GT

                Коментар


                  #9
                  Ами и аз не съм идвал никога на среща и явно съм темерут щото ми е кофти да дойда (абе миналата сряда минах - обаче само алфи имаше и се спасих с позорно бягство) . Просто незнам за какво да си говоря ...въобще неразбирам от тунинг и ала бала. Предполагам че ще тъпея в някой ъгъл и за това не се престрашавам да дойда Принципно познавам само Еньо5, Григор, Насо и Бобо ама те са от друг форум и явно вече съм стар и не съм контактен .

                  Коментар


                    #10
                    Жълтия картон се отнася и за района Ямбол-Сливен-Бургас... вижте само колко мнооооого мнения има в темата за срещата там на 24.07

                    Коментар


                      #11
                      Обикновенно колко членове се събирате на срещи в София

                      Коментар


                        #12
                        както има една приказка:един присъстващ - четникдвама присъстващи - чета с войводатрима - ...с предател от друг форум :D

                        Коментар


                          #13
                          Mitko написа:
                          chuni написа:
                          Обикновенно колко членове се събирате на срещи в София
                          Ами прочети какво написах в началото и ще ти стане ясно. Иначе в неделните срещи е по добре защото там са Алфа за да ни отсрамят.
                          Eеее ние сме си редовни бре Мите даже напоследък се събираме пове4е от 20 коли
                          Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                          Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                          Ventura garage

                          Коментар


                            #14
                            1115 написа:
                            Ами и аз не съм идвал никога на среща и явно съм темерут щото ми е кофти да дойда (абе миналата сряда минах - обаче само алфи имаше и се спасих с позорно бягство) . Просто незнам за какво да си говоря ...въобще неразбирам от тунинг и ала бала. Предполагам че ще тъпея в някой ъгъл и за това не се престрашавам да дойда Принципно познавам само Еньо5, Григор, Насо и Бобо ама те са от друг форум и явно вече съм стар и не съм контактен .
                            хехе ти пък според теб аз блондинката шоферка много разбирам от тунинг най-често бройките хорица които ходим на срещи си говорим на различни и еднакви теми, така че ела поне веднъж да те изплашим та после да имаш оправдание да не едваш :P базикам си Yellow_Flash_Colorz_PDT_12

                            Коментар


                              #15
                              stikeri?

                              хора защо не сте казали какви стикери, кажете какво трябва да се дава...искам и аз да участвамМонти, моля използвай кирилица. Zaphod
                              Fiat Bravo GT 1,8 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X