Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

3-ма изгорели при удар на BMW с 240 км/ч. в рейс

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    3-ма изгорели при удар на BMW с 240 км/ч. в рейс

    3-ма изгорели при удар на BMW с 240 км/ч. в рейс14 юни 2007 / News.dir.bgТрима души загинаха, а 4-ма са ранени, но без опасност за живота, след челен удар на лек автомобил BMW с автобус край Вакарел. След удара автомобилът е избухнал в пламъци.В автомобила са пътували две жени и един мъж - и тримата са загинали, като телата им бяха разпилени по магистралата, предаде БНТ. Ранените са от автобуса, сред тях водачаът е пострадал най-тежко. Според експерти шофьорът на леката кола е карал с 240 км/ч. Пет медицински екипа от София, Костенец и Ихтиман са били на мястото на инцидента, станал в района на 18-19 км. на автомагистрала "Тракия" около 16.40 ч. в четвъртък. Автомобилът е пътувал в посока от Пловдив към София. Вероятно заради високата скорост той напуснал платното, в което се движил, прелетял над мантинелата и се забил в автобуса, пътуващ през Пловдив за Стара Загора. Движението в посока към София е отклонено по стария път през Нови хан и Вакарел, който в много лошо състояние. В посока към Пловдив се извършва в едно от платната на магистралата. Днес следобед стана и друга тежка катастрофа - между румънски ТИР и мерцедес на входа на град Мизия в посока от Враца. 27-годишният шофьор на мерцедеса - Лъчезар Ангелов, е загинал. Изясняват се причините за трагичното произшествие.

    #2
    От това, което видях по НТВ съм потресен от тия малоумници.Минал е в насрещното през мантинелата, колата се е въртяла много удряса в автобуса, който пък отива в противоположното платно през мантинелата. Резултата - колата разцепена на две основни топки желязо премесени с човешки части

    Коментар


      #3
      Тея са без мозък винаги покрай виновните има и невинни пострадали или загинали!
      now. BMW E39 523i '98 170hp
      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

      Коментар


        #4
        Не разбирам какво печелиш от бързото каране - едно кафе на крайпътно заведение ти дава почивка, спокойствие и ти отнема времето, за което си рискувал живота си в продължение на десетки километри.Но 240 км/ч си е много сериозно изпитание дори за 4-5 годишен автомобил. А за по-стар направо си е игра на руска рулетка.

        Коментар


          #5
          Не знам тази скорост си е направо лудост.С какъв акъл ,кой човек би карал с такава скорост?Лошо е при такива обстоятелства да загиват млади и невинни хора,на нас война не ни трябва,сами се изтребват по пътищата.МОЛЯ ВИ КАРАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО
          FIAT BRAVA 1.9TD-182A8.000

          Коментар


            #6
            Без коментар
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Няма автомобил (а може би и никога няма да има),който да те спаси,ако го караш с 240 км/ч.Законите на физиката си казват думата.Лошото е,че и тази адска катастрофа ще остане в архивите само като статистика и войната по пътищата ще си продължи R.I.P. за загиналите и светла им памет.

              Коментар


                #8
                добре, че ги е посрещнал автобус, че иначе ...
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  pakumba написа:
                  добре, че ги е посрещнал автобус, че иначе ...
                  Е кое му е добрето!?
                  Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                  Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                  Коментар


                    #10
                    Добрето е, че ако ги беше посрещнала например Фиеста или Пунто, познай в коя кола щяха да бъдат труповете. Не че е хубаво да има трупове където и да било, но по-добре е да не са от невинните мирни шофьори.
                    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                    Коментар


                      #11
                      Представи си че беше лека кола .... двойно по-голяма трагедия.
                      Fiat Stilo JTD ....sold
                      Volvo C 70 ....

                      Коментар


                        #12
                        доколкото разбрах се е случило следното:БМВ-то се движи адски бързо в лявата лентана известно разстояние пред него бус изпреварваБМВ-то не намаля скоростта достатъчно (или ни я намаля изобщо), губи контрол и нататък е ясно...затова си има ограничения на скоросттане може да караш с 200 и да очакваш човека пред теб примерно на 1км да прецени как се движиш и за колко време ще те застигнепри скорост от 240 км/ч 1 км се изминава за 15 секунди!
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар


                          #13
                          rustson написа:
                          pakumba написа:
                          добре, че ги е посрещнал автобус, че иначе ...
                          Е кое му е добрето!?
                          елементарно уотсън- колегите са ти отговорили.
                          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                          Fiat Bravo'97 1,6 16v
                          Fiat Tempra'91 1,6 mono

                          Коментар


                            #14
                            Sko написа:
                            Добрето е, че ако ги беше посрещнала например Фиеста или Пунто, познай в коя кола щяха да бъдат труповете. Не че е хубаво да има трупове където и да било, но по-добре е да не са от невинните мирни шофьори.
                            Колега, съгласен съм с теб. Ако някой не му се живее поне да не отнема това право на другите. Човек каращ кола с над 200 по нашите пътища е по близо до смъртта от камикадзе с колан с експлозиви. Мен ми мина през ума още по-кофти сценарий - ако имаше безниностанция?
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар


                              #15
                              sev написа:
                              доколкото разбрах се е случило следното:БМВ-то се движи адски бързо в лявата лентана известно разстояние пред него бус изпреварваБМВ-то не намаля скоростта достатъчно (или ни я намаля изобщо), губи контрол и нататък е ясно
                              Според БНТ шофьора е опитал да намали - оставил е 242 м спирачн път и е съвсем нормално да не успее, "загубвайки" колата при скорост "не по-малка от 235 км в час"...Страшна скорост е това но за съжаление е съвсем нормално явление по окаяните ни магистрали, май.Наскоро се прибирах от Пловдив и не знам защо реших да карам по магистралата.При 120км имаше коли които ме изпреварваха все едно съм спрял.Така че чисто статистически, подобна катастрофа не би следвало да е изненада.
                              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                              Коментар

                              Working...
                              X