Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спойлер за Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спойлер за Типо

    Братлета можете ли да ме светнете къде в София има споилери, които могат да се сложат на Типо, Какви са им цените и има ли въобще на пазара хубави крила ?П.С питам за заден горен спойлер/крило.

    #2
    ако искаш да видиш моя,за 25 кинта го взех

    Коментар


      #3
      Ами качи една по голяма снимчица да го разгледам.

      Коментар


        #4
        А за Темпра

        Здравейте, търся си читав спойлер за Темпра - такъв да се захваща не само в средатра, но и в двата края .... и да е със стоп светлина ...
        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

        Коментар


          #5
          http://store3.data.bg/ludsbmw/Cars/ако искаш ще ти кажа къде да минеш да го видиш в красна поляна

          Коментар


            #6
            pugsy готино изглежда ама това е повече декоративен споилер или козирка. Аз си търся или баш спортен или пак декоративен но да не е тип козирка, пак да върши някаква работа над 60-70км/ч.Иво ами аиде аз като обикалям ако видя нещо ще драсна, и ти драсни ако набараш нещо за Типо.

            Коментар


              #7
              Blade написа:
              pugsy готино изглежда ама това е повече декоративен споилер или козирка. Аз си търся или баш спортен или пак декоративен но да не е тип козирка, пак да върши някаква работа над 60-70км/ч.Иво ами аиде аз като обикалям ако видя нещо ще драсна, и ти драсни ако набараш нещо за Типо.
              каква работа искаш да ти свърши ???

              Коментар


                #8
                pugsy написа:
                Blade написа:
                pugsy готино изглежда ама това е повече декоративен споилер или козирка. Аз си търся или баш спортен или пак декоративен но да не е тип козирка, пак да върши някаква работа над 60-70км/ч.Иво ами аиде аз като обикалям ако видя нещо ще драсна, и ти драсни ако набараш нещо за Типо.
                каква работа искаш да ти свърши ???
                Да увеличи сцеплението, да намали разхода на гориво, и да качи поне 5-10 к.с. Шегувам се, аз си търся по-скоро декоративен, ама още не съм се разтърсил, отказаха ме за оная оферта на Prozorche, но още не съм обикалял по моргите...П.С. Това само как звучи - да обикалям по моргите .... Муахахахахахаха!!!!!

                Коментар


                  #9
                  това с конете ми напомня за една много "чудесна" и вървяща кола Г..Ф

                  Коментар


                    #10
                    Еми аз си мисля че поне малко ще подобри стабилноста на колата при висока скорост. Нещо да не съм в грешка? Доколкото знам крилото натиска задницата и така по завоите има по малка вероятност да се пързаляш.Абе я които разбира да обясни като хората

                    Коментар


                      #11
                      абе аз не разбирам кои знае колко.но се съмнявам да деиста този споилер като по предназна4ение

                      Коментар


                        #12
                        Доколкото знам тези спойлери повече ти пречат отколкото да ти помагат. Представи си това крили което е закрепено на 3 винтчета как ще натиска цялта кола...? Или пък като сложиш един спойлер отпред- той се явява като накаква бариера на въздуха, следователно аеродинамичноста се променя. Според мен всички спойлери, крила тн. могат да ти дадът хубав визуален ефек, но ако не са направени от професионалист могеш само да си прецакаш аеродинамиката.
                        FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

                        Коментар


                          #13
                          Блях отчаяхте ме Значи трябва да търся нещо което да изглежда красиво но да е по самата линия на колата и да не стърчи ?

                          Коментар


                            #14
                            ми май да

                            Коментар


                              #15
                              ...

                              Коментар

                              Working...
                              X