Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

24.07 - Сливен - сериозно !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    24.07 - Сливен - сериозно !

    Призовавам всички фенове от региона Ямбол, Сливен и прилежащите околности, да се съберем на 24.07 - неделя - на пистата в Сливен към 13:00. Въпросите, които ще подложим на обсъждане :- Италфест 2005- събирането по черноморието на 06.08- други дреболии (може и Формулата даже да обсъдим)Така че се стягайте сериозно, звънете на познати и приятели, и ви чакам на уреченото място

    #2
    Страхотни сте ... не съм очаквал такъв огромен наплив от мнения и желаещи ...

    Коментар


      #3
      Аз отпадам от класацията Тъпите майстори днес ще идват в 12 часа да слагат корнизите и едва ли ще успеем да свършим до 13. Ако се освободя по-рано ще дойда. Съжалявам много, но исках страшно много да дойда.
      Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

      Коментар


        #4
        Все пак ще се съберем... Ей, най-накрая да вляза във форума...Остана ми време да седна на компютър, който има достъп до ФИАТ-бг. Щото служебния не иска и не иска да влезе...Айде, пък ще се видим с който ще дойде на срещата

        Коментар


          #5
          среща

          Мамка му! Видях днес за събирането.
          Продавам на части :
          Mercedes 190 E, 1991
          Mercedes 190 D, 1988
          BMW 520i , 1994
          Renault 19 , 1.7i, 1991

          Коментар


            #6
            Ами ти като си сложил моята кола на аватара си, поне да беше довел твоята на сбирката. Нали сте сериозни уж - темата стои цяла седмица...

            Коментар


              #7
              среща

              Алекс, половината аватар си е мой. Лявата част е с твоята кола.След август ще съм с 132 -ката. Дотогава карам и работя с другата.
              Продавам на части :
              Mercedes 190 E, 1991
              Mercedes 190 D, 1988
              BMW 520i , 1994
              Renault 19 , 1.7i, 1991

              Коментар


                #8
                Eми изрежи се само ти бре ... Не че аз имам нещо против да ми се рекламира возилото Yellow_Flash_Colorz_PDT_08

                Коментар


                  #9
                  И малко рекламни материали накрая :

                  Коментар


                    #10
                    и още

                    Коментар


                      #11
                      снимка

                      А бре Алексчо! Нали си от Админите? Разбираш и от фотошоп. :P Изрежи се На мен не ми се занимава. Кога ще е следващата итал среща в региона
                      Продавам на части :
                      Mercedes 190 E, 1991
                      Mercedes 190 D, 1988
                      BMW 520i , 1994
                      Renault 19 , 1.7i, 1991

                      Коментар


                        #12
                        Колега (доколкото си), "Алексчо" можеш да казваш на 5-годишния си осемнайсти братовчед.Дай да се държим като големи хора, а не да се излагаме с изречения на 10-годишни.Колкото до следващата среща в региона, ще е когато решим. Редовните тук четат и знаят. Това е. Нищо лично, но смятам, че тона ти не е подходящ. И дори да бях от Админите, пак нямаше да си позволя да ти пипам снимката или каквото и да било. Помисли си за това !

                        Коментар


                          #13
                          Я да помоля аз админите да погледнат защо като съм прикачил снимки от срещата (и аз ги виждам), други хора не могат да ги видят ? Дори няма и знак, че в мненията ми има прикачени снимки!!!Просто е! Прикачените файлове се виждат (теглят) само от регистрирани потребители. Ако някой влиза като гост, то следва че не го интересува чак толкова форума, или не му е тук мястото, е кажи ми защо той да може да сваля файлове, като така и така не му трябват? Това е логиката, която съм следвал, когато правих правата за прикачените файлове де Надявам се отговора да те е задоволил. mariobg

                          Коментар


                            #14
                            Да, благодаря за пояснението. Питах не със някакъв упрек, а защото няколко човека ми се оплакаха че не виждат снимките.

                            Коментар


                              #15
                              Alfa_user написа:
                              Колега (доколкото си), "Алексчо" можеш да казваш на 5-годишния си осемнайсти братовчед.Дай да се държим като големи хора, а не да се излагаме с изречения на 10-годишни.Колкото до следващата среща в региона, ще е когато решим. Редовните тук четат и знаят. Това е. Нищо лично, но смятам, че тона ти не е подходящ. И дори да бях от Админите, пак нямаше да си позволя да ти пипам снимката или каквото и да било. Помисли си за това !
                              Здрасти и от мен, не виждам логика в спора ви но както и да е, мисля че трябва да се уважаваме като колеги преди всичко.... !!!!!!!!!!!!!! П.С: Моята кола беше от ляво на Алекс точно на тази снимка от аватара :D Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                              LANCIA Y 1.2 16v 86HP
                              176B9.000
                              ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
                              AR32301

                              Коментар

                              Working...
                              X