Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ел. крушки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ел. крушки

    Знае ли някой какви размери и ватове са крушките за таблото на Брава. А също тези за задния стоп, защото две не светят. Не ми се разглобява по два пъти. Благодаря Ви!!!

    #2
    Re: Ел. крушки

    reev написа:
    Знае ли някой какви размери и ватове са крушките за таблото на Брава. А също тези за задния стоп, защото две не светят. Не ми се разглобява по два пъти. Благодаря Ви!!!
    Ако имаш предвид на третия стоп,те са 5 ватови, много малки и се намират трудно.Аз ги сметих с 3-ватови.На таблото не знам колко са.Третият стоп е дълга тема,потърси из форума писано е доста.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      крушки за трети стоп

      откъде мога да купя крушките за третия стоп на Бравата, че нито една не свети. Ако някой знае партиден номер на Бош, Генерал Илектрик, Филип,Осрам, Хела или друг производител нека да го напише, че да улесним търсенето.
      Брава 1.6 16V ELX
      Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

      Коментар


        #4
        Колега... аз съм препатил така, че се всушай в съвета ми Купи си качествени крушки за таблото, за да не си играеш на разглоби-сглоби, то и за замата пластмаса не е полезно да се разглабя и сглабя често. В таблото крушките са по 1.2W от малкият размер, а не, като за габаритите. Аз си купих хубави за 1.40 бройката, а преди това ментаци по 50 стотинки. Избери магазин, където си сигурен, че шансът да те метнат с уж оргинални крушки е нулев. Успех!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар

        Working...
        X