Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tipo 4x4 ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Tipo 4x4 ...

    http://valjo.rightnet.net/jorko/tipo_drift.mpg

    #2
    искаме нов рекорд на божура с фиат
    ex Fiat Bravo GT

    Коментар


      #3
      само мога да кажа честито и наистина е невероятно.... това беше отдавна моя идея.. само че надали някога щах да я осъществя, моя замисъл беше с частите от темпра 4х4...

      Коментар


        #4
        егати типото, кви въртели прави, къв е двигателя? 20кл. турбо?
        "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

        Коментар


          #5
          Mitko написа:
          toko написа:
          егати типото, кви въртели прави, къв е двигателя? 20кл. турбо?
          2.0 20V Турбо от Fiat Coupe в последствие наточен до над 400 коня. Това Типо е легенда. Ако искаш ще ти пратя клипа на който Жорко е заснел пътуването на 2-та най-бързи фиата за миналия Италфест.PS: Загледай се в подписа на Jorko. Това 300+ не е случайно и се отнася за Punto-то
          мерси колега, това видео няма да е лошо да го прегледам, а че типото и пунтото са легенди.. спор няма
          "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

          Коментар


            #6
            http://valjo.rightnet.net/jorko/tipo.mpg ... това го пропуснах , но сега е на линия

            Коментар


              #7
              Мисля, че дойде време да станем свидетели на епична битка между Типо и С2
              Пауър из нотинг уитаут гума
              Cinq 16v , Delta 1 2.0

              Коментар


                #8
                bobi_m написа:
                Мисля, че дойде време да станем свидетели на епична битка между Типо и С2
                Скоро и това ще се случи )))

                Коментар


                  #9
                  стискам палци да и натриеш носа на тази с2.Много ме дразнят , като кажат, че това е най бързата, най великата и извънземна ултра мега тунинг бегачка Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
                  Пауър из нотинг уитаут гума
                  Cinq 16v , Delta 1 2.0

                  Коментар


                    #10
                    bobi_m написа:
                    стискам палци да и натриеш носа на тази с2.Много ме дразнят , като кажат, че това е най бързата, най великата и извънземна ултра мега тунинг бегачка Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
                    една от най-бързите е заедно с типото, пунтото, ТТ-то....., но най-бързата засега е 996 Турбо
                    ex Fiat Bravo GT

                    Коментар


                      #11
                      lulinsquad написа:
                      bobi_m написа:
                      стискам палци да и натриеш носа на тази с2.Много ме дразнят , като кажат, че това е най бързата, най великата и извънземна ултра мега тунинг бегачка Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
                      една от най-бързите е заедно с типото, пунтото, ТТ-то....., но най-бързата засега е 996 Турбо
                      Това е само за сега а маи забрави едно голфче небрежно...)))

                      Коментар


                        #12
                        ivo098 написа:
                        bobi_m написа:
                        стискам палци да и натриеш носа на тази с2.Много ме дразнят , като кажат, че това е най бързата, най великата и извънземна ултра мега тунинг бегачка Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
                        ....., но най-бързата засега е 996 Турбо
                        ... е вече не е )))

                        Коментар


                          #13
                          Fil написа:
                          ivo098 написа:
                          bobi_m написа:
                          стискам палци да и натриеш носа на тази с2.Много ме дразнят , като кажат, че това е най бързата, най великата и извънземна ултра мега тунинг бегачка Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
                          ....., но най-бързата засега е 996 Турбо
                          ... е вече не е )))
                          каква е вероятността ако само си олекотиш в още по-голяма степен типо-то да стопираш в 10-те хронометъравъпреки че принципно - не ми е ясно от цунами как ще се разберете в един клас 2-те коли на кой повече ще му правят колата но ... все пак :D
                          :: Show me some Madness ::

                          Коментар


                            #14
                            Snaker написа:
                            Fil написа:
                            ivo098 написа:
                            bobi_m написа:
                            стискам палци да и натриеш носа на тази с2.Много ме дразнят , като кажат, че това е най бързата, най великата и извънземна ултра мега тунинг бегачка Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
                            ....., но най-бързата засега е 996 Турбо
                            ... е вече не е )))
                            каква е вероятността ако само си олекотиш в още по-голяма степен типо-то да стопираш в 10-те хронометъравъпреки че принципно - не ми е ясно от цунами как ще се разберете в един клас 2-те коли на кой повече ще му правят колата но ... все пак :D
                            Вероятноста е доста голяма но не мисля да я олекотявам още... за сега!

                            Коментар

                            Working...
                            X