Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Антена брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Антена брава

    Търся оригинална антена за брава колата я купих със счупена . В Пловдив не мога да намеря тъсих в много магазиниза фиат всички вдигат рамене неим се занимавало с антени. Динекспрес ми казаха може с поръчка след два месеца.Аз ходя често в София ако някои е виждал или има идея от къде да си купя моля да каже,може и втора употреба ако сте виждали в някоя морга брава също става.

    #2
    Re: Антена брава

    chuni написа:
    Търся оригинална антена за брава колата я купих със счупена . В Пловдив не мога да намеря тъсих в много магазиниза фиат всички вдигат рамене неим се занимавало с антени. Динекспрес ми казаха може с поръчка след два месеца.Аз ходя често в София ако някои е виждал или има идея от къде да си купя моля да каже,може и втора употреба ако сте виждали в някоя морга брава също става.
    Нали не търсиш за само пръчката? Щото мойта малко след като купих колата му хареса на някой и си взех такава за 5лв?
    FIAT Bravo 1.6 16V '97

    Коментар


      #3
      Търся цялата заедно с основата.

      Коментар


        #4
        Направо си вземи една такава на Бош от някой хипермаркет или както там им казват - аз си бях купил за Типото от Технополис - сменяше се само основата, отдолу трябва да се отвие един винт и това е всичко... Струваше 20 лв, телескопична, от 45 до 90 см май беше
        Alles in Ordnung

        Коментар


          #5
          Днес успях да си повредя антената на Мареа докато се опитвах да я демонтирам.. за съжаление се оказа, че от долу е крехка пластмасова гайка и, че определено подхода ми не е бил правилен... и след един дъжд протече вода през купето дано да не стане някое късо (водата тече през осветлението) Някой има ли идея от къде мога да си купя антена с пластмасовата основа.. или пък за някое по сполучливо решение което да ми реши проблема?
          FIAT Marea 1.9 JTD HLX

          Коментар


            #6
            Re:Антена...

            perlsite написа:
            Днес успях да си повредя антената на Мареа докато се опитвах да я демонтирам.. за съжаление се оказа, че от долу е крехка пластмасова гайка и, че определено подхода ми не е бил правилен... и след един дъжд протече вода през купето дано да не стане някое късо (водата тече през осветлението) Някой има ли идея от къде мога да си купя антена с пластмасовата основа.. или пък за някое по сполучливо решение което да ми реши проблема?
            ТЕХНОМАРКЕТ...
            Ex. Grande Punto Driver

            Коментар


              #7
              За оригинална антена ли става дума или за някакъв друг вариант? "Комплекта" пълен ли е и ако е някакъв друг вариант.. дали е съвместима от гледна точка на монтирането ? Марка/модел ?
              FIAT Marea 1.9 JTD HLX

              Коментар


                #8
                perlsite написа:
                За оригинална антена ли става дума или за някакъв друг вариант? "Комплекта" пълен ли е и ако е някакъв друг вариант.. дали е съвместима от гледна точка на монтирането ? Марка/модел ?
                Не е оригинална,точно за Фиат/а може и такова изпълнение да има,не съм проверявал толкова подробно-просто ми се набиха в очите-на щанда за автомобилни музики/,но на външен вид и като конструкция е сходна-основата,пръчката-кабела-комплект е-демонтирай твоята и я сравни с тези-дали стават-иначе,не е азиатско или турско менте ,Бош или нещо марково беше...гледах ги през лятото.Успех !
                Ex. Grande Punto Driver

                Коментар


                  #9
                  В магазина на Вантотрейд има оргинална антена за около десетина лева! Едно момченце преди мен си купи и дори ме учуди в магазин със скъпи части тази сравнително ниска цена. Комплекта беше пълен демек антената с основата.
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    Мисля, че такива има и в сервизите на "TOYAGA",поне на моето Пунто му сложиха оригинална антена с основата.
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #11
                      Мерси за отговорите
                      FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                      Коментар


                        #12
                        аз съм с пунто, но са ми свалили само антенката...основата си седи...къде да намеря само антенката...във Вантотрейд все няма...
                        Punto 1.2, ELX MPI

                        Коментар


                          #13
                          blue_g написа:
                          аз съм с пунто, но са ми свалили само антенката...основата си седи...къде да намеря само антенката...във Вантотрейд все няма...
                          Аз си взех от Авто Мания или както там се води на Симеон за 5лв имаше и за 3лв ама по не ми харесаха :D
                          FIAT Bravo 1.6 16V '97

                          Коментар


                            #14
                            а къде точно на Симеон....антенката нали е на винт
                            Punto 1.2, ELX MPI

                            Коментар


                              #15
                              blue_g написа:
                              а къде точно на Симеон....антенката нали е на винт
                              Е нали писах магазина беше Авто Мания или нещо от рода името, при всички останали магазини за авточасти, като идваш от опълченска към ботев от дясно. В въпрсното магазинче продаваха всякакви джундориики за коли, от там си взех и аптечка и пожарогасител доста евтино. Като се замисля е по скоро близо до Ботев. А да на винтче бяха и двата вида.Успех!
                              FIAT Bravo 1.6 16V '97

                              Коментар

                              Working...
                              X