Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пътищата в Бургас

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пътищата в Бургас

    Какво ще кажете тук да си коментираме и нашите пътища в нашия роден Бургас.Хем да се светнем ние , а и колеги от страната като идват насам да са наясно.Та по околовръсното от трапезица към меден рудник продължават ремонтите, поради тва през кумлука е бая натварено. А в центъра из раьона на р-т Китайска луна е затворено заради строежпо точно долната пресечка.Аз понеже не знаех вчера обиколих всички дупки из уличките за да се добера до китайскияАко някой се сещата за настоящи ремонти или кофти път нека ни казва и на нас
    ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

    #2
    Днес на бул, Демокрация на светофара пред 3-та с/у павильоните правят ремонт на дясното платно
    ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

    Коментар


      #3
      Темата е чудесна но аз имам идеята малко да я доразвием.Предлагам да направим теми за по - важните пътни артерии- София - Пловдив - Бургас- София - ВТ - Варна- София - Благоевград- София - Плевен - Русе- Русе - ШУМЕН/от там до Варна се покрива със София - Варна/- Русе - ВТ - Стара Загора - Свиленград- Варна - Бургас- другиСъщо и за наличието на ремонти по натоварените кръстовища в градовете Сф, Пд, Вн, Бс, Рс, Шн, ВТ през които минават тези основни пътища. Всичко на всичко 10-на важни теми ще излязат но ще е систематизирана информацията. И всеки който пътува ще черпи актуално инфо.
      Punto SX 1.1 55

      Коментар


        #4
        ее ма как ми четеш мислите само
        ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

        Коментар

        Working...
        X