Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Типо 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Типо 1.6

    Продавам си Типото, защото мисля да си взема Браво или Брава. Колата е произведена 93г. Има хидравлика, чупещ волан, ел стъкла, газова уредба, аларма, централно заключване, MP3 плеър Панасоник и 2 колони Блаупункт по 50 вата на задната кора. Скоро смених ролката и ремъка на алтернатора с нови, както и акумулатора. Гумите също ги смених миналата година и са в добро състояние. Естествено това не е чисто нова кола и си има някои дребни забележки. Може и да съм пропуснал нещо, защото сега бързам, така че ако някой проявява интерес да пита каквото го интересува. Цената е 2200лв, като мога да смъкна 100 лева, ако някой иска да я вземе без касетофончето. Колоните няма как да ги махна, защото са вградени в задната кора.Малко са лоши снимките защото са правени с gsm, а и валеше като ги снимах. Телефон за връзка 0896305555.

    #2
    Хм, незнам скъпо ли ви се вижда, но не мога да я дам без пари тази кола. Исках да взема парите на куп - поне 2000лв, но поради никаквия интерес съм принуден да дам колата на братовчед ми на изплащане и ще тегля заем за Брава. Насочил съм се към Брава 1.4 12V. Ако някой има такава да казва.

    Коментар


      #3
      Пусни едно търсене за 1.4 12V и се откажи. Това е дъвкано много, ама мноооого...
      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

      Коментар


        #4
        vesko написа:
        Пусни едно търсене за 1.4 12V и се откажи. Това е дъвкано много, ама мноооого...
        Четох за този проблем с вала, но също така четох че след 97 година е отстранен. Аз мисля да взимам 98 година. Не искам 1.6, защото му е много голям разхода.

        Коментар


          #5
          mvmrik написа:
          vesko написа:
          Пусни едно търсене за 1.4 12V и се откажи. Това е дъвкано много, ама мноооого...
          Четох за този проблем с вала, но също така четох че след 97 година е отстранен. Аз мисля да взимам 98 година. Не искам 1.6, защото му е много голям разхода.
          Разликата в разхода между 1.4 и 1.6 е литър Но вървенето и здравината мисля,че го компенсират
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            Grisha написа:
            mvmrik написа:
            vesko написа:
            Пусни едно търсене за 1.4 12V и се откажи. Това е дъвкано много, ама мноооого...
            Четох за този проблем с вала, но също така четох че след 97 година е отстранен. Аз мисля да взимам 98 година. Не искам 1.6, защото му е много голям разхода.
            Разликата в разхода между 1.4 и 1.6 е литър Но вървенето и здравината мисля,че го компенсират
            Еми доколкото четох е около 2 литра, но това не е от най-голямо значение. Също така четох че на 1.6 данъке е над 100 лева. Не мога да давам по 100 лева данък, аз на Типото ми не съм го платил за 2 години че ми се вижда много. За 1.6 двигатела четох че разхода градско е 11/100 бензин. Много ми се вижда. Ако след 97 година е оправен този проблем с 1.4 мисля че ще ми е по-изгодно да си взема такъв двигател от 98 година.

            Коментар


              #7
              за разлика от 1 литър,не си за служава,отделно ако има климатик при 1.4 ще се усеща бая повече,а и си мисля,че и разхода ще го вдигне повече от на 1.6,отделно 1.6 е много по пъргав от този 1.4,малко по скъпо идват консумативи,но не ги сменяш всеки ден,относно данъка мисля,че може да се плаща на разсрочено

              Коментар


                #8
                Май ме убедихте да се насоча към 1.6 двигател. Изчислих в един сайт данъка и на 16 е 125 лева, а на 1.4 е 47. Разликата е по-малка от 100 лева и май наистина не си заслужава да взимам слабия двигател. Мисля да го карам на газ, някой има ли 1.6 на газ и колко горе долу харчи градско и извънградско?

                Коментар


                  #9
                  абе пич пусни търсачката
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    помисли за 145 !!!

                    Коментар


                      #11
                      pugsy написа:
                      помисли за 145 !!!
                      Това пък какво е?

                      Коментар


                        #12
                        mvmrik написа:
                        pugsy написа:
                        помисли за 145 !!!
                        Това пък какво е?
                        Alfa Romeo 145 - може би
                        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                        Коментар


                          #13
                          mvmrik написа:
                          Grisha написа:
                          mvmrik написа:
                          vesko написа:
                          Пусни едно търсене за 1.4 12V и се откажи. Това е дъвкано много, ама мноооого...
                          Четох за този проблем с вала, но също така четох че след 97 година е отстранен. Аз мисля да взимам 98 година. Не искам 1.6, защото му е много голям разхода.
                          Разликата в разхода между 1.4 и 1.6 е литър Но вървенето и здравината мисля,че го компенсират
                          Еми доколкото четох е около 2 литра, но това не е от най-голямо значение. Също така четох че на 1.6 данъке е над 100 лева. Не мога да давам по 100 лева данък, аз на Типото ми не съм го платил за 2 години че ми се вижда много. За 1.6 двигатела четох че разхода градско е 11/100 бензин. Много ми се вижда. Ако след 97 година е оправен този проблем с 1.4 мисля че ще ми е по-изгодно да си взема такъв двигател от 98 година.
                          Спокойно каране дава около 9.5-6 градско нещо се бъркаш
                          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                          Коментар


                            #14
                            Колеги...според мен не е важно какъв ще е двигателя, а в какво състояние е колата...и аз се бях насочил към 1.6, но след като видях моята кола преглътнах че е 1.4 и я взех! Така, че моя съвет е търси всичко! Не се знае какво ще изникне! Ако модераторите смятат, че мнението ми е излишно да го изтрият!
                            Lancia Lybra 2,4JTD '03
                            Фиат Браво 1.9TD75 '97
                            Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                            Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                            Коментар


                              #15
                              ми то това е продава, така че всички мнения са излишни
                              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                              Fiat Bravo'97 1,6 16v
                              Fiat Tempra'91 1,6 mono

                              Коментар

                              Working...
                              X