Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Части

    дясно огледало за задно виждане типо 10лвКарбуратор за Пунто 20 лвТабло за Типо дигитално 25 лвТабло ЗА Типо дигитално без обортомер 20 лвперка за радиатор Фиат 15лвПерка за радиатор мазда 323 15лвЦялото табло на типо (цялата пластмаса от колонка до колонка) 30лв Парно на типо 50лвРезервоар от типо 30лвДелко с бобината вътре хонда 1.6 16в 40лвИнжектори хонда 1.6 16в 40лвклиматик Голф2 и Пасат 200лвръчки за фарове/чистачки за типо 10лв4 машинки за централно оригинални от рено 5/11/19/21 Еспейс 15лв2 вакум машинки за централно за МБ 124 10лв

    #2
    А за Типо обикновено табло с оборотомер нямаш ли?Това цялото табло за Типо само пластмасата ли е или заедно със другите работи, какво му е състояноето, има ли джабка(щото мойто няма и много ме дразни), дай снимки!
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Даи ми снимка

      Даи една снимка за дигиталното табло за уно че ме интересува

      Коментар


        #4
        Re: Даи ми снимка

        sashov написа:
        Даи една снимка за дигиталното табло за уно че ме интересува
        имам за уно турбо,за нормалното уно го продадох одавна

        Коментар


          #5
          Каква е разликата от това за обикновенното и става ли на обикновено 1.0 91г.

          Коментар


            #6
            нямам представа

            Коментар


              #7
              дясното огледало продаде ли го за пунтото/
              Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
              Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
              Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

              Коментар


                #8
                да

                Коментар


                  #9
                  привет, да те питам вебер карбуратора в какво състояние е ??и какви други части можеш да ми намериш за фиат бертоне х 1/9 ???като начало ми трябва предно стъкло, амортисьори предни/задни, спойлери предни и въздухозаборниците - двата
                  lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                  ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                  Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                  Коментар


                    #10
                    за бертоне нищоно ако някой части съвпадат с други фиатове може да се измисли нещоиначе с този карбуратор си карах около 20 000 и нямаше ядове но го смених с друг

                    Коментар


                      #11
                      заминаха си :дясно огледало за задно виждане пунтокарбуратор ВЕБЕР 32/34 ТЛДЕ Карбуратор от Фиат Абарт (от тея старите с 4 фара) Табло за Уно дигиталнокомплект макферсон (пружина,тампон,шенкел,диск,главина с лагер,спирачен апарат)4 машинки за централно оригинални от рено 5/11/19/21 Еспейсимам и дигитално табло за уно турботабло за уно турбо дизел

                      Коментар


                        #12
                        имаш ли контактьор за 5-та врата на пунто
                        Punto 1.2, ELX MPI

                        Коментар


                          #13
                          само изгорели

                          Коментар


                            #14
                            изгорели?....не подлежат ли на ремонт ......на мен ми трябва контактьора който е на купето...на 5-тата врата го имам
                            Punto 1.2, ELX MPI

                            Коментар


                              #15
                              за съжаление не ставаха,днес ги изхвърлих,бяха слепнали

                              Коментар

                              Working...
                              X