Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

за 10 лв!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    за 10 лв!!!

    На какво станах свидетел вчера в центъра на Благоевград, не е истина. Карам си аз по главния булевард, минавам си на зелено през главно кръстовище и гледам пред мен, на пътя се въргаля банкнота от десет лева. Инстинктивно посягам към педала на спирачката, но същевременно поглеждам в огледалото, и добре че го направих, иначе едно такси със сигурност щеше да ми се яхне. Миг след това чувам остри спирачки и веднага още едни. Поглеждам - един баровец с приличен мерцедес спрял, а друг със старо паджеро на косъм зад него. Оня от мерцедеса хукна да гони парите, а другия отзад се почуди няколко секунди, метна се на джипа и тръгна. Не занам дали тариката хвана банкнотата, много се бях отдалечил вече, но си мисля колко ли поразии щеше да има по двете коли, ако втория не внимаваше? Едва ли десетта лева щяха да им стигнат. Алчност българска. за десет лева...
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    #2
    10лв са си 10лв
    Punto HGT - total
    Punto 1.2 16v Sporting - total
    Punto 1.2 - alive
    Toyota celica t23

    Коментар


      #3
      Пък и банкнотата ако е била нещо фалшива, егати смеха верно! П.С. В една куриерска фирма тук в Благоевград, влиза баровец. С два телефона, ланци, тъмните очила. От вън Мерцедес купе с лети джанти, яката работа. И сега пича иска да прати пратка спешно до Петрич. И момчето му казва, че за експресна пратка ще му струва 3-4лв. повече. Пича гордо заявява, че да не го занимава с тия 3-4лв, това не било пари! И слега момчето попълва документите, приготвя пратката и му казва, че сметката му е 15лв. И баровеца скача като от гръм ударен! Ама как 15лв.! Това било много до Петрич! И момчето му казва, че не е длъжен да го праща с тяхната фирма и ако мисли, че има по евтин вариант да го ползва. Но пича явно схванал, че не е чак толкова скъпо, решил да плаща. И сега най-веселото. 10мин. въпросния баровец си ровил из джобовете и портфейла да събере въпросната сума. То нямал левове толкова и се наложило да събира на стотинки парите! Та по повод тая случка, що да се учудваме на този друг баровец с Мерцедес дето гони 10лв.-ви банкноти по булеварда!
      KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
      Land Rover Discovery 2.5TD '94
      EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
      EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
      EX: Fiat Regata 1.7D '84

      Коментар


        #4
        Бахти ... за 10 лв. какъв филм може да се направи само

        Коментар


          #5
          Re: за 10 лв!!!

          Rokambol написа:
          На какво станах свидетел вчера в центъра на Благоевград, не е истина. Карам си аз по главния булевард, минавам си на зелено през главно кръстовище и гледам пред мен, на пътя се въргаля банкнота от десет лева. Инстинктивно посягам към педала на спирачката, но същевременно поглеждам в огледалото, и добре че го направих, иначе едно такси със сигурност щеше да ми се яхне. Миг след това чувам остри спирачки и веднага още едни. Поглеждам - един баровец с приличен мерцедес спрял, а друг със старо паджеро на косъм зад него. Оня от мерцедеса хукна да гони парите, а другия отзад се почуди няколко секунди, метна се на джипа и тръгна. Не занам дали тариката хвана банкнотата, много се бях отдалечил вече, но си мисля колко ли поразии щеше да има по двете коли, ако втория не внимаваше? Едва ли десетта лева щяха да им стигнат. Алчност българска. за десет лева...
          Право казва колегата - 10лв са си 10лв!Откъдето и да го погледнеш.Все още има хора дето работят цял ден за тях, ебаси...От друга страна като деца правехме такива финтове на пътя - мятаме портфейл вързан с корда. Съшия ефект - спирачки и хоп! Изненада, портфейла се изтрелва към храстите...Обаче един п...ст накрая успя да ни го вземе Та винаги си имам едно на ум като намеря пари
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #6
            хахаха как ме развесели тази история,само като си представя този къв смешник е бил или пък другия с паджерото да беше решил и той да ги гонихихихихи еее да видя такова нещо аз веднага отбивам почвам да фотографирам
            ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

            Коментар


              #7
              и аз съм виждал много "баровци", дето зареждат в джипа за 10 лв нафта на бензиностанцията ... ама щото джипа лъскав, му измиха джама, обслужиха първо него... нищо че аз спрях преди него на колонката и напълних догоре бутилката...верно, газ, ама им оставих 35 лв...

              Коментар


                #8
                Виждал съм на метанстанции и газстанции нови джипове и лимузини да зареждат с метан или газ и се чудя дали "баровеца" не е имал още няколко хил.лв. за да си вземе дизел или е дал и последните си пари (или изплаща кредит) за да си купи тази кола, а всъщност доходите му едвам стигат да и зарежда.
                BRAVA 1,4 12V
                Nissan Navara

                Коментар

                Working...
                X