Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Sell: 5+1 съраунд система за PC или DVD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Sell: 5+1 съраунд система за PC или DVD

    Системата е на 4 месеца, донесоха ми я от чужбина.Свири уникално добре.Даже мога да твърдя че в ценовия си клас свири най-добре!характеристики:Със две дистанционни е(в БГ ги дават само с едно!) едното от които е неразпечатано!Към нея си има и книжки и упътване + кабели с 2 вида накрайници:-чинчове(за DVD)-стерео джак-ове за PC-тоЦена 110лвhttp://get.bg/catalog/product_info.p...7fВашите оферти тука или на ЛС
    >>JDM<<

    #2
    купувам веднага кабелаците за ПЦ то.. ако ги даваш отделно разбира се! от 3 години търся 5+1 за ПЦ и не намирам
    lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
    ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
    Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

    Коментар


      #3
      x 1/9 написа:
      купувам веднага кабелаците за ПЦ то.. ако ги даваш отделно разбира се! от 3 години търся 5+1 за ПЦ и не намирам
      хахаххахах , че за кво са ти кабели 5+1 ... (всъщност какво означава)отиваш купуваш си един саунд 5+1 и от там вече с най обикновени кабели па и какво им е толкова спениялното не тея кабели ...всъщност най лесно е отиваш земаш си един саунд на усб външен и си решаваш проблемите. Дистанционо има и т.н.аз сега съм с такъв Креатив тря ти кажа, че е супер
      Fiat Brava 1.9 TD 75hp `97
      75 2.0 TS
      Alfa 165 2.5 TD 125hp (VM32B)

      Коментар


        #4
        Всичко е комплект.По отделно не се продава
        >>JDM<<

        Коментар


          #5
          >>JDM<<

          Коментар


            #6
            имам си доста добър съраунд, проблема е че не е пригоден за ПЦ и не мога да го закача към компутрото. Имам си сякакжи кабеляци но са на чинчове а на мен ми трябват жак към чинч. преровил съм почти всички магазинчета и такива кабеляци не намерих. Има едни но те са стерео жак към чинчове, а аз търся моно жак към един чинч... абе дълго е за обясняване. Ако решиш че може да се разделиш с ПЦ кабеляците - кажи цена и да действаме
            lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
            ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
            Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

            Коментар


              #7
              Ето какво трябва да търсишМоите не ги продавам отделно.
              >>JDM<<

              Коментар


                #8
                А някаква остатъчна гаранция има ли и какав е кабела за към ДВД-то?
                Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                Коментар


                  #9
                  Nikcho написа:
                  А някаква остатъчна гаранция има ли и какав е кабела за към ДВД-то?
                  Гаранция нямат щото са внесени от чужбина.Аз гарантирам за тях че работят.Връщам парите ако нещо не работи веднага!Слушам ги вече 4 месеца и съм нямал никакъв проблем с тях.За DVD накрайниците са чинчове
                  >>JDM<<

                  Коментар


                    #10
                    rollin написа:
                    Ето какво трябва да търсишМоите не ги продавам отделно.
                    имам такива кабеляци ! по 12 метра всеки .... това което търся е фабричен кабел за 5+1 или 7+1 за ПЦ/сараунд... той е подобен, просто са събрани в един сноп всичките кабеляци
                    lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                    ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                    Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                    Коментар

                    Working...
                    X