Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NEO CCR-9300MP и BLAUPUNKT GTX-132 (4 броя) + подарък

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    NEO CCR-9300MP и BLAUPUNKT GTX-132 (4 броя) + подарък

    Продавам CD Player NEO CCR-9300MP и 4 броя говорители BLAUPUNKT GTX-132.1. NEO CCR-9300MPХарактеристики:- АВТО CD - ПЛЕЙЪР С MP3- МОЩНОСТ 4 Х 37W- ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ НА:- CD / CD - R / CD - RW + / - /MP3- АНТИШОКОВА ЗАЩИТА- ПАМЕТ ЗА 18FM И 12AM СТАНЦИИ- ЦИФРОВ ТУНЕР- FLIP - DOWN ПАНЕЛ- ДИСТАНЦИОННО- LCD Dancing Meter Display- Preset EQ (Rock, Classic, Pop, Flat) + Ръчна настройка- Electronic Volume Control- Bass/Treble/Balance FaderСъстояние:Перфектно, като от магазина! Не съм имал никакви проблеми с него, въпреки, че по принцип всички са настроени срещу марката Neo. Слушал съм предмно обикновени CD-та на него, Mp3-ки да съм пускал най-много 2-3 пъти. Купен е от Техномаркет на 16.08.2006 г., т.е. в момента е на около 9 месеца. В сервиза, където ми го монтираха казаха, че частите му са на JVC.Допълнително:Гаранцията му е 12 месеца, което означава, че има още около 3 месеца гаранция. Давам го заедно с кутията и всички инструкции и книжки към него.Защо го продавам?Купих си нова, по-силна музика ...Цена: 60 лв.----------------------------2. BLAUPUNKT GTX-132 (4 броя)Характеристики:Тип на високоговорителите - 2-лентов коаксиаленРазмер - 13 см.Максимална мощност - 160 WСтандартна номинална мощност - 40 W (RMS)Честотна характеристика - 70 - 20000 HzЧувствителност - 91 dB (2,83 V/m)Импеданс - 4 омаДекоративни капациСъстояние:Перфектно, като от магазина! Говорителите свирят невероятно за размерите си. Откъм експлоатация мога да кажа, че повече от 15 (на Player-а) не съм ги увеличавал, щото ме боли корема като гледам, че някой ги слушат на по 25-26 и пърдят та се късат. Купил съм ги от Техномаркет на 16.08.2006 г., т.е. в момента са на около 9 месеца. Допълнително:Гаранцията им беше 6 месеца и тя изтече. Давам ги заедно с всички инструкции и книжки към тях. Кутиите за съжаление съм ги хвърлил.Защо ги продавам?Купих си нова, по-силна музика ...Цена: 60 лв. за 4 броя и 30 лв. за 2 броя----------------------------Цена за цялата музика player + 4 броя колони: 110 лв. + Подарък преден амортисьор AL-KO Hydro Tech (Инфо и снимки на амортисьора)По-долу можете да видите снимки на 4-те броя колони и player-а. За съжаление player-а още не съм го смъкнал и му имам снимка в колата. Като го смъкна и си сложа новия, ще го покажа и изваден.Можете да ме търсите на ЛС ...

    #2
    Нео-то ме интересува. Имаш ли идване към София? Ще ми се да го чуя...
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #3
      Сори за спама, но погледнах снимките и не се сдържах... Никога не слагай високоговорители без екраниран магнит близо до кинескопи!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        vesko написа:
        Нео-то ме интересува. Имаш ли идване към София? Ще ми се да го чуя...
        Ами конкретна дата няма как да ти кажа. Работата ми е такава, че идвам само когато се налага, а в момента не знам кога ще се наложи Neo-то си работи чудесно ... излагация ще е да продавам неработещ player баш в тоя форум тук Ако те интересува какъв звук вади по-добре иди до Техномаркет или в някой друг магазин, където го има и го чуй. Моя не свири по-различно Ще си вземеш чисто нов player с 40 лв. по-евтино по сегашна цена. Аз иначе го купих за 110 лв. миналата година ...

        Коментар


          #5
          Я ми кажи могат ли да се монтират на предните врати, защото аз моите не съм ги гледал, но ми се струва, че с едни такива ще е по добре. Ако може бих искал да си взема 2, защото отзад вече си сложих. Сетих се и да добавя, какво стана с тоя пуст капак за ЦД-то. Докараха ли най-после, че аз още не съм си сложил.
          Fiat Brava_EL 1.6 16V 103hp

          Коментар


            #6
            dreamfool написа:
            Я ми кажи могат ли да се монтират на предните врати, защото аз моите не съм ги гледал, но ми се струва, че с едни такива ще е по добре. Ако може бих искал да си взема 2, защото отзад вече си сложих. Сетих се и да добавя, какво стана с тоя пуст капак за ЦД-то. Докараха ли най-после, че аз още не съм си сложил.
            В предните врати влизат с едни преходници, които съм си правил. Ако вземеш колоните ще ти дам и преходниците. В момента, ако си с фабричните говорители по-добре вземи ги хвърли. Разлика има доста голяма, особено във високите честоти ...Относно преходника за player-а - откакто пуснах обявата 5 човека ме питаха на ЛС от къде да си купят . Последния път като бях нямаха, това беше преди около 2-3 седмици. Тия дни ще ходя да ми монтират новото Sony, че не ми важи гаранцията, ако не го направят те и ще питам дали случайно не са получили пак. Ако има ще ти пиша на ЛС ...Между другото player-а вече е на път към vesko. Това го казвам информативно, ако има интересуващи се от player-а ...

            Коментар


              #7
              Ами не съм свалял корите на вратите, но като се заслушам и ми се струва, че са оригиналните.Ако цената е все още същата 30лв. за 2 те ще се радвам да ги купя, а ако ми помгонеш и с преходниците ще е още по-добре. За да не се чудя какво да ги правя, като ги купя. Пиши имаш ли идея как ще стане покупко-продажбата, защото аз съм от Перник. А за ЦД приставаката съм решил да изчакам докато получат при вас, защото тия в София са гола вода и не си струват парите
              Fiat Brava_EL 1.6 16V 103hp

              Коментар


                #8
                Към всички съфорумци

                Ето това е човекът, с когото може да се търгува - честен , точен, и гледа да услужи, а не само да продаде и да те остави да си биеш главата. Браво, Влади! Такива ако бяха повечето от нас май щяхме да сме на друг хал. И само да добавя, че май са му останали само двете колонки за продажба - хич не им се чудете, а ги купувайте, защото са много добри и за тези пари са супер.
                Fiat Brava_EL 1.6 16V 103hp

                Коментар


                  #9
                  Re: Към всички съфорумци

                  dreamfool написа:
                  Ето това е човекът, с когото може да се търгува - честен , точен, и гледа да услужи, а не само да продаде и да те остави да си биеш главата. Браво, Влади! Такива ако бяха повечето от нас май щяхме да сме на друг хал. И само да добавя, че май са му останали само двете колонки за продажба - хич не им се чудете, а ги купувайте, защото са много добри и за тези пари са супер.
                  Еййй ... мерси за милите думи човек А за колонките ДА - само още един чифт останаха. Player-а е продаден!Единият чифт колони продадени!

                  Коментар


                    #10
                    Re: Към всички съфорумци

                    dreamfool написа:
                    Ето това е човекът, с когото може да се търгува - честен , точен, и гледа да услужи, а не само да продаде и да те остави да си биеш главата. Браво, Влади! Такива ако бяха повечето от нас май щяхме да сме на друг хал. И само да добавя, че май са му останали само двете колонки за продажба - хич не им се чудете, а ги купувайте, защото са много добри и за тези пари са супер.
                    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                    Коментар


                      #11
                      Айде на колонките Остана само още един чифт!

                      Коментар


                        #12
                        Всичко продадено!

                        Коментар

                        Working...
                        X