Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

HGT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    HGT

    Сори че пиша в тази категория ама не знам къде ще ми се обърне най много внимание...Въпроса ми е какво мислите за Пунто HGT...много се колебая да не си го закупя...двигателя е доста голям за купето и си мисля че труднопредния собственик ще е могъл да му вземе душата...не знам казвайте ако знаете каквото и да е..Благодаря
    Punto HGT - total
    Punto 1.2 16v Sporting - total
    Punto 1.2 - alive
    Toyota celica t23

    #2
    дай малко подробности за това пунто хгт

    Коментар


      #3
      1.8 16в 130psМК2
      Punto HGT - total
      Punto 1.2 16v Sporting - total
      Punto 1.2 - alive
      Toyota celica t23

      Коментар


        #4
        ами аз мисля,че.......... :D ти се чудя какво още умуваш .....знаеш ли аз как купувам кола (и досега не съм сбъркал) качвам се карам я както аз си знам ,после я преглеждам за течове и ако това,което видя ме удволевторява скачам в джаза....а пък мойто поседното Типо го купих със затворени очи! Това Пунто си струва само заради мотора! колко му е цената?
        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

        Коментар


          #5
          kosta написа:
          ами аз мисля,че.......... :D ти се чудя какво още умуваш .....знаеш ли аз как купувам кола (и досега не съм сбъркал) качвам се карам я както аз си знам ,после я преглеждам за течове и ако това,което видя ме удволевторява скачам в джаза....а пък мойто поседното Типо го купих със затворени очи! Това Пунто си струва само заради мотора! колко му е цената?
          Не мисля,че точно така се купува кола
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            8k
            Punto HGT - total
            Punto 1.2 16v Sporting - total
            Punto 1.2 - alive
            Toyota celica t23

            Коментар


              #7
              Абе аз не че те разубеждавам, но 8000 не са малко за тази кола...А иначе каквото и да си говорим кола се взима на късмет.И аз съм гледал, струвал, но съм установил, че като избираш повече и по-внимателно винаги се прецакваш :P
              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

              Коментар

              Working...
              X