Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подарявам следните неща за клепане! :) ПОДАРЕНИ!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подарявам следните неща за клепане! :) ПОДАРЕНИ!

    Подреждах си килера и открих разни кутийки с лепкави неща вътре които съм купувал за старата си кола, но така и не съм използвал, или съм използвал малко. Тъй, като за сегашната кола не ми трябват, а няма смисъл да се доскапват ги подарявам на някого, ако прояви интерес. Така... да обясня по-подробно:1.Body 930 - 1kg. кутия. Струва ми се, че има около 300-400гр. в кутията.2.Body 950 - 400ml. спрей. Пръскано е много малко, по моя преценка е пълен с около 80-90% от съдържанието си.3. Кит с фибростъкло Nigrin - 500гр. НОВ не отварян! 4. Nigrin паста за запушване на малки отвори в ауспуховата система. Върши чудесна работа за временно закърпване! Кутийката е отваряна, но е доста пълна.Подарени са!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        И последно!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Ако ще ги подаряваш кажи как ще стане точно работата. И ако може да ми ги запазиш до др седмица, защото съм на Стари столици 1 седмица.
          Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
          Настояща: VW Polo 1.1i '92

          Коментар


            #6
            Аз се интересувам от тази двете:2.Body 950 - 400ml. спрей. Пръскано е много малко, по моя преценка е пълен с около 80-90% от съдържанието си.3. Кит с фибростъкло Nigrin - 500гр. НОВ не отварян! От кой квартал си ? Пиши ми тук или на ICQ: 136800241
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              Пичове... подарих вече нещата на колега от форума, сори, че не писах по-рано...
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Няма проблеми. Здраве да е. Дано му свършат работа. Ако намериш още някакви неща из килера, свиркаи. Може и да си харесаме нещо
                Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                Настояща: VW Polo 1.1i '92

                Коментар


                  #9
                  Alex_kk написа:
                  Няма проблеми. Здраве да е. Дано му свършат работа. Ако намериш още някакви неща из килера, свиркаи. Може и да си харесаме нещо
                  Добре!
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    я по рови още малко трят ми лети джанти :P
                    Fiat Brava 1.9 TD 75hp `97
                    75 2.0 TS
                    Alfa 165 2.5 TD 125hp (VM32B)

                    Коментар


                      #11
                      Cvetelin написа:
                      я по рови още малко трят ми лети джанти :P
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        А да те питам тогава за малко информация. Първо за Body 950. Като го напръскаш какво покритие остава? Гумено ли ? Колко му е цената?Другото нещо, което ме интересува е цената на кита с фирбростъкло. И от къде може да бъде намерен? Мерси предварително!
                        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                        Коментар


                          #13
                          Executor написа:
                          А да те питам тогава за малко информация. Първо за Body 950. Като го напръскаш какво покритие остава? Гумено ли ? Колко му е цената?Другото нещо, което ме интересува е цената на кита с фирбростъкло. И от къде може да бъде намерен? Мерси предварително!
                          Покритието не бих казал, че става гумено, не мога да го определя точно, но определено не е, като боя! Получава се една грапава повърхност, която може да се боядисва. Разгледай старите коли, които не са с оригинална боя. Някога ги минаваха по праговете, маската под бронята и, къде ли още не. След това се боядисва и се получава повърхност силно устойчива на камъчета. Не помня, колко струваше, но не кой знае, колко повече от боя на спрей! Кита го има навсякъде! Този е по-рядко срещан заради марката. Иначе във всеки магазин за бои можеш да намериш кит с фибростъкло на Body. В една зелена кутия е. Цена... нямам идея, не съм купувал скоро, може би към 7-8. за половин килограм.
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар

                          Working...
                          X