Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПИСТА "ДРАКОН"-Калояново 26-27.05.2007 !!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПИСТА "ДРАКОН"-Калояново 26-27.05.2007 !!!!

    На 26 и 27.05.2007г., ще се проведе вторият кръг от републиканския шампионат на затворен маршрут, на пистата "ДРАКОН" край с.Калояново !!! :D
    LANCIA Y 1.2 16v 86HP
    176B9.000
    ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
    AR32301

    #2
    http://www.tuning.bg/forum/files/program_171.jpgАз мисля да ходя! Кой е с мен?
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      ето и програмата на състезанието:26.05.2007 г. 08:00-11:30 административен преглед и технически преглед на автомобилите, предсъстезателен медицински преглед. Място - писта
      LANCIA Y 1.2 16v 86HP
      176B9.000
      ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
      AR32301

      Коментар


        #4
        Аз мисля да отскоча
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          там сме

          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=16306

          Коментар


            #6
            Немога да разбера и двата дни ли ще е затворения маршрут демек състезанието или само единия,другия кар аудио и подобни тъпотии Щото ако е двата дни става трудно със спането
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #7
              и 2та дни е а петъка маи бяха оффициалните тренировки.Автор Съобщение Grisha Пуснато на: Чет Май 24, 2007 1:02 pm Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- Немога да разбера и двата дни ли ще е затворения маршрут демек състезанието или само единия,другия кар аудио и подобни тъпотии Щото ако е двата дни става трудно със спането а със спането не е пр кои зн какъв все пак си от сф.1 час път.
              Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
              Настояща: VW Polo 1.1i '92

              Коментар


                #8
                Alex_kk написа:
                и 2та дни е а петъка маи бяха оффициалните тренировки.Автор Съобщение Grisha Пуснато на: Чет Май 24, 2007 1:02 pm Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- Немога да разбера и двата дни ли ще е затворения маршрут демек състезанието или само единия,другия кар аудио и подобни тъпотии Щото ако е двата дни става трудно със спането а със спането не е пр кои зн какъв все пак си от сф.1 час път.
                Е да ама много дебело ще излезе,кажете графика на състезанията по класове за двата дни :D
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  Погледни по-горе и виж какво е писал колегата net_scooterЗначи на 26ти са оффициалните тренировки, а на 27 е вече самото състезаниеНашият тим щеше да участва но за съжаление (по стечения на обстоятелствата) няма да има възможност.Надяваме се за следващия затворен маршрут да успеем. :D
                  Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                  Настояща: VW Polo 1.1i '92

                  Коментар


                    #10
                    Alex_kk написа:
                    Погледни по-горе и виж какво е писал колегата net_scooterЗначи на 26ти са оффициалните тренировки, а на 27 е вече самото състезаниеНашият тим щеше да участва но за съжаление (по стечения на обстоятелствата) няма да има възможност.Надяваме се за следващия затворен маршрут да успеем. :D
                    Значи самото състезание е 27ми,тогава ще се ходи,от колко часа е :D
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      #11
                      10:00 Откриване на състезаниетоЗначи към 9:30 трябва да си на линия.Заслужава си определено и състезанието и тренировките.Понякога на тренировките е по голям купон отколкото на състезанието.Но този път няма да участва един човек който на Дракон направи най-голямото шоуЗавършил на 1-во място в миналогодишния пистов шампионат.
                      Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                      Настояща: VW Polo 1.1i '92

                      Коментар


                        #12
                        Alex_kk написа:
                        10:00 Откриване на състезаниетоЗначи към 9:30 трябва да си на линия.Заслужава си определено и състезанието и тренировките.Понякога на тренировките е по голям купон отколкото на състезанието.Но този път няма да участва един 1овек които на Дракон направи наи голямото шоуЗавършил на 1во място в миналогодишния пистов шампионат.
                        Аз не съм ходил в Пловдив,ще ми обясниш ли как да стигна до пистата примерно от м.тракия Yellow_Flash_Colorz_PDT_14
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар


                          #13
                          слизаш от магистралата на отбивката за Хисаря, и държиш пътя за Хисаря, Калояново е преди Хисаря
                          LANCIA Y 1.2 16v 86HP
                          176B9.000
                          ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
                          AR32301

                          Коментар


                            #14
                            илия царски е втори на калояново

                            днес бяхме на писта дракон в калояново с колеги от форума и гледахме състезанието много готино беше имаше доста емоции особенно тези със шкодите фабиа пак се блъскаха.голям майтап беше за съжаление илия цярски не можа да стане първи остана на второ място с пунтото. а в хобикар отново поршето на дунев мотор спорт епърво аланчиата на царя е втора.опита се антов да го изпревари ама само на първата обиколка ислед това поршето го изяде на правата .много е силно туй порше направо излита като му даде газ не е истина

                            Коментар


                              #15
                              Я кажете как завършиха в N2? Това живо ме интересува.
                              Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                              Настояща: VW Polo 1.1i '92

                              Коментар

                              Working...
                              X