Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Масло за кола?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Масло за кола?

    Някой знае ли магазин в източните райони, в който да продават масло за кола, "селения голд", освен на ул.цар Симеон?Предварително благодаря! :DТази тема е за раздел "Сервизи и магазини", където и отива!Поздрави kiro_of_the_day
    Следвай мечтите си))

    #2
    Колежке аз поне не се сещам. По добре се разходи до "Стамболийски" имаме 10% отстъпка там.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Извинявам се за ОФФ-а ама тези отстъпки само за членове ли са или за всички от форума?
      Bravo HGT 2001

      Коментар


        #4
        по принцип май само за членовено май всички могат да се възползват засега
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          v_a_c_h_o_o написа:
          Извинявам се за ОФФ-а ама тези отстъпки само за членове ли са или за всички от форума?
          Казваш, че си от форума и готово. Поне така казва колегата kluchar.
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            да не само като в ем комплект- казвам им аз съм от фиат форума и те ми казаха "добре"
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              Ок, ще се разходя до там, благодаря! :D
              Следвай мечтите си))

              Коментар


                #8
                pakumba написа:
                да не само като в ем комплект- казвам им аз съм от фиат форума и те ми казаха "добре"
                Абе щото и аз се опасявам от такова "добре"
                Bravo HGT 2001

                Коментар


                  #9
                  v_a_c_h_o_o написа:
                  pakumba написа:
                  да не само като в ем комплект- казвам им аз съм от фиат форума и те ми казаха "добре"
                  Абе щото и аз се опасявам от такова "добре"
                  Не се опасявай в събота си пазарувах от там .... с 10% отстъпка :D

                  Коментар


                    #10
                    pakumba написа:
                    да не само като в ем комплект- казвам им аз съм от фиат форума и те ми казаха "добре"
                    Скоро купувах от там,като споменах,че съм от форума на Фиат,веднага ми направиха 10% отстъпка.
                    Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                    Коментар


                      #11
                      Споделете на какви цени взехте маслото... ако иде реч за Селения.А иначе М-КОМПЛЕКТ, чрез шефа им Любо Мулетаров са приятели на този форум.Все - пак той беше един от хората които дадоха пари когато се купуваше сървърът миналата есен.
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #12
                        11лв за литър, трябват 4 литра за мойто браво значи [44 - (0.1x44)]=39.6

                        Коментар


                          #13
                          Nino написа:
                          Споделете на какви цени взехте маслото... ако иде реч за Селения.А иначе М-КОМПЛЕКТ, чрез шефа им Любо Мулетаров са приятели на този форум.Все - пак той беше един от хората които дадоха пари когато се купуваше сървърът миналата есен.
                          не знаех, може би просто служителят не е бил запознат. не че ми е за 10% им намаление, по-скоро принципно, понеже нявсякъде изповядват как правят отстъпка, пък
                          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                          Fiat Bravo'97 1,6 16v
                          Fiat Tempra'91 1,6 mono

                          Коментар


                            #14
                            Nino написа:
                            Споделете на какви цени взехте маслото... ако иде реч за Селения.А иначе М-КОМПЛЕКТ, чрез шефа им Любо Мулетаров са приятели на този форум.Все - пак той беше един от хората които дадоха пари когато се купуваше сървърът миналата есен.
                            Селения ТД с отстъпка е 10 лв. литъра на Стамболийски. Миналата събота си взех 5 литра за 49,50 лв.

                            Коментар

                            Working...
                            X