Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Затъмняване на стъкла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Затъмняване на стъкла

    Някой може ли да ми каже къде и за колко горе долу мога да си затъмня задното и задните странични стъкла на Бравото?
    Fiat Bravo 1.9JTD

    #2
    до колкото знам взимат по 15-30лв за стъкло зависи с какво фолио искаш

    Коментар


      #3
      10лв на джам,20 за задния с твое фолио
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        а каде го правят в София? във всеки сервиз или само в някой специален?
        Fiat Bravo 1.9JTD

        Коментар


          #5
          Mr.Hammer написа:
          а каде го правят в София? във всеки сервиз или само в някой специален?
          Специалисти го правят и на много малко места,ще ти дам телефон на едни пичове,които наистина го правят много качествено,гаранция ще си доволен от тях:0888567696-Цецо
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            Мерси, много съм ви благодарен!! Скоро мисля да ги правя, че така нещо не ми харесва много.
            Fiat Bravo 1.9JTD

            Коментар


              #7
              Ай ся някой ако каже и за Варна,че съм им замислил нещо такова Abarth, като гледам твоите направо си представям моите кви ще са здрави
              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
              BMW X3 3.0D Aut

              Коментар


                #8
                iee написа:
                Ай ся някой ако каже и за Варна,че съм им замислил нещо такова Abarth, като гледам твоите направо си представям моите кви ще са здрави
                Мойте първия път ми ги прави именно този Цецо и направи чудеса с фолио от 3лв,а втория път си ги лепих сам,само задния не успях :D Не е голяма философия
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  стара загора някой да знае каде залепят фолио
                  Fiat bravo 1.6 16v 103hp

                  Коментар


                    #10
                    tache написа:
                    стара загора някой да знае каде залепят фолио
                    зад магазина на Pioneer имало някакв който бил много добри но взимали скъпо, аз също си затъмнявам стклата долу горе от месец но аз лично се отказах от това да ми ги прави някой др. прекалено скпо излиза , едн ден се заяхващам свалям си прозорцте и почвам ,само нерви да имам
                    FIAT - TIPO 2.0i.е

                    Коментар


                      #11
                      Доколкото знам може и да не се свалят прозорците на вратите - маха се само вътрешната лайсна за да може фолиото да се набута надолу. Със сваляне определено е много по-добрем, ама като се замислиш че можеш реално да свалиш само подвижните прозорци на задните врати, а всичко останало се прави на място..На Типото особено имаш - подвижен заден - 2бр, неподвижни на вратите - 2бр, неподвижни на колонките - 2бр, задно стъкло - 1бр.На предните врати доколкото знам и челното стъкло е забранено затъмняването и правят проблеми.
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #12
                        мен най вече ме претиснява свалянето на прозорците колата е бровозад магазин Pioneer е много скапо
                        Fiat bravo 1.6 16v 103hp

                        Коментар


                          #13
                          iee написа:
                          Ай ся някой ако каже и за Варна,че съм им замислил нещо такова Abarth, като гледам твоите направо си представям моите кви ще са здрави
                          Във Варна знам един много добър маистор но за цени нищо не мога да ти кажа ходят само яки коли и ги прави като фабрично затъмнение,адресът е Барутен Погреб .6 първият етаж на блока е детска градина намира се срещу входа на градината в гараж на една нова коуперация цялата е боядисна в жълто.
                          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                          Коментар


                            #14
                            dani389 написа:
                            iee написа:
                            Ай ся някой ако каже и за Варна,че съм им замислил нещо такова Abarth, като гледам твоите направо си представям моите кви ще са здрави
                            Във Варна знам един много добър маистор но за цени нищо не мога да ти кажа ходят само яки коли и ги прави като фабрично затъмнение,адресът е Барутен Погреб .6 първият етаж на блока е детска градина намира се срещу входа на градината в гараж на една нова коуперация цялата е боядисна в жълто.
                            Уууу, че той почти комшия.Трябва да намина някой ден да видя.
                            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                            BMW X3 3.0D Aut

                            Коментар


                              #15
                              http://bgmaps.com/map.asp?sid=a6c251...name=&size=5x4за Варна става въпрос - там ми лепиха фолио на задните прозорци на Бравотомного съм доволен от работата им, с оглед на това, че прозорчетата са заоблени на всички страни и фолиото се набира достацената беше 30лв, фолиото го спазарих от тях
                              for every action, there is a reaction
                              for every cause, there is an effect
                              for every beginning, there is an end
                              because once fate is set in motion
                              it cannot be stopped... or can it?

                              Коментар

                              Working...
                              X