Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT TIPO 2.0i ,кожа климатик нова цена-3500лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT TIPO 2.0i ,кожа климатик нова цена-3500лв

    колата от темата http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=15921още снимки в гаражаето и повече инфо vДата на производство - септември 1992 г. Тип двигател - Бензинов Мощност (к.с.) - 113 к.с. Скоростна кутия - Ръчна Категория - Хечбек Пробег - 177400 км Особености: 4(5) Врати Бордови компютър Ел. Огледала Ел. Стъкла Застраховка Имобилайзер Климатик Кожен салон Лети джанти Металик Серво управление Стерео уредба Халогенни фарове Центр. заключване Шибедах Колата е много запазена , с каско до края на годината,винетка, нови летни гуми, пълен климатик ,сложих и нов филтър работи си перфектно,консумативите са и сменени , малко промени съм и правил по решетката, багажника се отваря от вътре, на кората съм с колони пайнер.цена 4100лв.
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    колеги виждам че нкой не пише ,кажете каква цена да я обявя ,скъпо ли ви се вижда ?
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #3
      soulkeeper написа:
      колеги виждам че нкой не пише ,кажете каква цена да я обявя ,скъпо ли ви се вижда ?
      Ако трябва да съм болезнено честен - по скоро нещо като 3100 първоначална цена е доста по-добре, макар пак да не е малко. За 4 бона вече се намират Брави от първите, макар и не в цветущо състояние, а Бравота за 4000 лв си има и то не много зле. Знам че колата ти е супер, но това няма кой купувач да ти го оцени - всеки гледа да похарчи по-малко пари.Преди вече повече от година продадох моето Типо - 1993 януари, 1,6 ие. 75 коня, ел.стъкла, центално, АГУ, нови гуми, аларма, каско, винетка, изплатена гражданска, музика - ЦД Панасоник с добри колони - де факто само си събрах нещата и слезнах от колата - и всичко това само за 2700лв...Сори ман, ама това е положението. Знам че твоята е с кожа, 15ки джанти, клима и т.н. ама и аз да съм купувач ще ти кажа - вземи си кожата, на мен не ми трябва...Сори за ОФФФФАААА - ама ти попита..
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        освен това просто няма голям интерес към тези модели, ако беше браво/а мареа е друго. знам, понеже и аз продавам темпра, еми колата си е ок, смятам, че я давам за добри пари, обаче не са се скъсали да ми звънят. тук-таме някой се поинтересува. аз предполагам, че в крайна сметка ще я дадеш около 2600-2700
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Ако питаш мен не я продавай
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            нова цена колеги 3500лв.
            FIAT - TIPO 2.0i.е

            Коментар


              #7
              айде бе колеги никой ли не иска едно перфектно типо
              FIAT - TIPO 2.0i.е

              Коментар


                #8
                нещо няма нтерес
                FIAT - TIPO 2.0i.е

                Коментар


                  #9
                  А случайно да имаш читави пластмасовите капаци на джантите? Търся поне два ....
                  FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                  ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                  Коментар


                    #10
                    brat_John написа:
                    А случайно да имаш читави пластмасовите капаци на джантите? Търся поне два ....
                    само 1 успях да намеря
                    FIAT - TIPO 2.0i.е

                    Коментар


                      #11
                      ОК какви пари му искаш. Пусни ЛС.
                      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                      Коментар


                        #12
                        не го продавам колега сжалявам Колеги,с риск да си навлека гнева Ви, ще ви помоля да продължите на ЛС1115
                        FIAT - TIPO 2.0i.е

                        Коментар

                        Working...
                        X