Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фланци за отзад за джанти,стари дискове?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фланци за отзад за джанти,стари дискове?

    Пичове един пич ми каза,е от старите ми дискове може да се направят фланци (искам само за задните 2 джанти),та къде да ми ги резнат и добре ли ще е с тези фланци,смисъл няма да навреди на задното окачване :D
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    Да ти среже дисковете може всеки стругар. Гумите ще ти излязат малко навън и определено ще натовари повече лагерите на задните носачи, тъй като се увеличава рамото, а от там и огъващия момент. Но пък ще увеличи стабилността на колата в завоите.

    Коментар


      #3
      Re: Фланци за отзад за джанти,стари дискове?

      Grisha написа:
      Пичове един пич ми каза,е от старите ми дискове може да се направят фланци (искам само за задните 2 джанти),та къде да ми ги резнат и добре ли ще е с тези фланци,смисъл няма да навреди на задното окачване :D
      Абарте, имам точно 2 броя фланци Дебелината им е 0.5 мм Само ме подсети да ти ги донеса на някоя среща .П.п: Даже си ги возя в багажника от 2 месеца.
      Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
      IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
      1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
      2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

      Коментар


        #4
        Na4ko написа:
        Продавам джанти оригинални Алфа Ромео 14" 4бр.-150лв тел. 0877 74 75 25
        Дай снимка и кажи какви гуми влизат минимум ширина ?
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          #5
          Re: Фланци за отзад за джанти,стари дискове?

          Grisha написа:
          Пичове един пич ми каза,е от старите ми дискове може да се направят фланци (искам само за задните 2 джанти),та къде да ми ги резнат и добре ли ще е с тези фланци,смисъл няма да навреди на задното окачване :D
          Първо лагерите ще почнат да вият след това ще почне да къса бомбетата горе в багажника

          Коментар


            #6
            Re: Фланци за отзад за джанти,стари дискове?

            Това са пълни глупости, не може да стане нищо подобно, карам с такива фланци отзад и нито вият лагери, нито се пукат бомбета.

            Коментар


              #7
              Re: Фланци за отзад за джанти,стари дискове?

              Те на Уно, бомбетата и без натоварване гният и се пукат.
              Uno Turbo RulZz

              Коментар


                #8
                Re: Фланци за отзад за джанти,стари дискове?

                Те лагерите след време почват да вият щот натоварването е голямо, а това за бомбетата май верно са глупости
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар

                Working...
                X