Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

HGT на 400м?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    HGT на 400м?

    някой има ли идея за колко ги взима, скорост и т.н.?мерси предварително
    "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

    #2
    Re: HGT на 400м?

    toko написа:
    някой има ли идея за колко ги взима, скорост и т.н.?мерси предварително
    Божурище...
    _______________________________________
    0885261834

    Коментар


      #3
      16.9 a skorosta niama zna4enie ,astra gsi gi vzima za 16.1Колега, тука сме Българи и пишем Всичките на КИРИЛИЦА!Весела коледа и щастлива Нова година! kiro_of_the_day

      Коментар


        #4
        На бат Насо колата ги взима за 16.2 така че бравото ми се струва че ще е над 17 П.С.Требе да ходя да пробвам новата ми каручка
        Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
        Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
        Ventura garage

        Коментар


          #5
          Mury_Alfata написа:
          На бат Насо колата ги взима за 16.2 така че бравото ми се струва че ще е над 17 П.С.Требе да ходя да пробвам новата ми каручка
          Честито :D
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            Има и доста Астри,които дават под 15,сток,олекотени!
            C20XE RULZ

            Коментар


              #7
              Чичо Скруч написа:
              Има и доста Астри,които дават под 15,сток,олекотени!
              Не си прав,дават 13-ки без олекотяването,абсолютно сток :D А с олекотяването дават 10-ки (пак сток)
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #8
                Abarth. написа:
                Чичо Скруч написа:
                Има и доста Астри,които дават под 15,сток,олекотени!
                Не си прав,дават 13-ки без олекотяването,абсолютно сток :D А с олекотяването дават 10-ки (пак сток)
                да ... и аз исках нещо подобно да му напиша ... ама ти си го формулирал по-добре
                : Der Engel ist Viren :

                Коментар


                  #9
                  Под 15,наистина трудно без валове или азот,но в ниски 15-ки се държат поддържаните и в перкектно състояние?
                  C20XE RULZ

                  Коментар


                    #10
                    Чичо Скруч написа:
                    Под 15,наистина трудно без валове или азот,но в ниски 15-ки се държат поддържаните и в перкектно състояние?
                    Вчера държаха ниски 15ки и дори под 15,обаче с много олекотяване,а сега вече ги държат без олекотяване Можеби утре ще държат 14 със запушен катализатор на 2 цилиндъра p.s.ставаш смешен,спри се
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      #11
                      Abarth. написа:
                      Чичо Скруч написа:
                      Под 15,наистина трудно без валове или азот,но в ниски 15-ки се държат поддържаните и в перкектно състояние?
                      Вчера държаха ниски 15ки и дори под 15,обаче с много олекотяване,а сега вече ги държат без олекотяване Можеби утре ще държат 14 със запушен катализатор на 2 цилиндъра p.s.ставаш смешен,спри се
                      Глей са брат,наистина за под 15,прекалих,ма кво ше кажеш,че няма Астри в ниските 15-ки,сток?А?И къде съм писал за каталкизатори,ма кво се излъгах да пиша в тоя смешен,ламерски форум!Ае чао лек!Карайте си бегачките и се питайте постоянно как се сменят крушките на фаровете и как се отваря багажника,то тва са ви темичките,смешници!Ето го къде бил "сериозния". Получаваш жълто картонче. Още едно мнение в този стил и ще бъдеш освободен да си избиваш пубертетските комплекси на друго място. Поздрави kiro_of_the_day
                      C20XE RULZ

                      Коментар


                        #12
                        Чичо Скруч написа:
                        Abarth. написа:
                        Чичо Скруч написа:
                        Под 15,наистина трудно без валове или азот,но в ниски 15-ки се държат поддържаните и в перкектно състояние?
                        Вчера държаха ниски 15ки и дори под 15,обаче с много олекотяване,а сега вече ги държат без олекотяване Можеби утре ще държат 14 със запушен катализатор на 2 цилиндъра p.s.ставаш смешен,спри се
                        Глей са брат,наистина за под 15,прекалих,ма кво ше кажеш,че няма Астри в ниските 15-ки,сток?А?И къде съм писал за каталкизатори,ма кво се излъгах да пиша в тоя смешен,ламерски форум!Ае чао лек!Карайте си бегачките и се питайте постоянно как се сменят крушките на фаровете и как се отваря багажника,то тва са ви темичките,смешници!
                        ЩЕ ТИ КАЖА,ЧЕ НЯМА АСТРИ В НИСКИТЕ 15-КИ СТОК ДА!Сток значи колата както си е оригинално,без абсолютно никакви модификации Заблуден сектант
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар


                          #13
                          Брат,наистина прекалих с тез 14-ки,така си е ,не съм се регнал да се караме,ма квото и да си говориме 2.0 20В е доста назад от С20ХЕ!
                          C20XE RULZ

                          Коментар


                            #14
                            Чичо Скруч написа:
                            Брат,наистина прекалих с тез 14-ки,така си е ,не съм се регнал да се караме,ма квото и да си говориме 2.0 20В е доста назад от С20ХЕ!
                            Кажи ми С20ХЕ кои евронорми спазва? Аз ще ти отговоря-НИКОИ,просто защото е много стар мотор,с 20 20В сравнявай 2.0 16 екотек мотора на Астра G,тогава какво става А калибрата ако я сравниш с типо седичивалволе същата година и става тегаво
                            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                            Коментар


                              #15
                              Abarth. написа:
                              Чичо Скруч написа:
                              Брат,наистина прекалих с тез 14-ки,така си е ,не съм се регнал да се караме,ма квото и да си говориме 2.0 20В е доста назад от С20ХЕ!
                              Кажи ми С20ХЕ кои евронорми спазва? Аз ще ти отговоря-НИКОИ,просто защото е много стар мотор,с 20 20В сравнявай 2.0 16 екотек мотора на Астра G,тогава какво става А калибрата ако я сравниш с типо седичивалволе същата година и става тегаво
                              в никви норми не влиза ...седичито не е по бързо от хгт на 400м ... сток ...бравото страда предимно от килограми в повече ...калибрата е по-бавна и от двете ...екотека е пък вече е ултра умрял ...
                              : Der Engel ist Viren :

                              Коментар

                              Working...
                              X