Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов въпрос за знаещи и умни хора

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов въпрос за знаещи и умни хора

    Здравейте, на всички, които ми отговориха.Много съм ви благодарен.При такива пичове ще се купува Фиат няма как . Имам нов въпрос?Никога не съм имал дизелов двигател.Все са ми казвали, че бензина е за предпочитане.И преди час мой приятел ми каза, че от инжекциони разбирали 2-3 майстори в София и те взимали скъпо и съм щял да се набутам,като пуаф голфаджия-така се изрази-пуаф,нещо като балък .И ако не съм по високите скорости да търса ,оня двигател-1,4-12 V. Абе, не че не ми се иска по височка скорост ,еле на фона на Vah halen или AC/DC- това за шега.моля въпросът ми е-дизел ли да си купя или бензин. Да не би пък дизела да се запушва и трака много в купето?Знае ли човек?На Горубляне има и от двата видаБлагодаря на всички: Д-р Бари-50г. София.E-mail:gatzo@mail.bg чакам с нетърпение компетентни мненияI`ts Only Rock~N~Roll Mick Jagger

    #2
    От 1993г до преди месец имах Фиат Уно 1.3 дизел.Много съм доволен от него.Никога не ми е горило повече от 5л градско.Лесно за обслужване.Така както го купих така и го продадох без да съм сменял дюзи и разпръсквачи.Синът ми си купи Фиеста 1.9 дизел и също остана доволен.В момента от две години кара Толедо дизел турбо и също с разхода на гориво е доволен 5.5л градско и то в София.Както вече писъх из тоя форум имам и Мерцедес 2.5 дизел и горя градско до 7л.От два три месеца имам и пунто 1.2 пълен инжекцион бензин но с горенето му не съм доволен.Вграда не пада под 9л. От тук си правя извода че дизеловите коли са по икономични и по за предпочитане.Не се плаши за шум .Сегашните коли са добре обезшумени. По принцип всичко е до късмет зависи на каква кола ще попаднеш и най вече от теб как ще я караш .Пожелавам ти успех в избора.
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар

    Working...
    X