Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Радакторът

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Радакторът

    УЖАС!Проклетията не позволява смяна на кирилица/латиница от клавиатурата, тряя се щрака бутона. На кирилица не мога да селектирам текст и да ползвам CTRL+C, CTRL+X, CTRL+V. Не мога да се върна в средата на текста и да вмъкна още текст, говедото просто го добавя накрая. Абе, май всичко що се прави от клавиатурата е силно ограничено. Ползвам FF2.0.0.4 ако има значение. Няма ли възможност да се сложи някой читав редактор, че тоя къса нерви, не знам само аз ли съм така.П.С. ЦТРЛ+Зет тоже не ще да бачка...
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    #2
    При мен всичко си работи без грешка. Може би имаш проблем с клавиатурата. Пробвай с десния CTRL - може в него да ти е причината.

    Коментар


      #3
      Stilo написа:
      При мен всичко си работи без грешка. Може би имаш проблем с клавиатурата. Пробвай с десния CTRL - може в него да ти е причината.
      Клавиатурата ми е наред, щот’ никъде другаде нямам подобни проблеми. Май разбрах каква е хавата - като бутона горе е BG или BP - положението е "Остави, имаш желание!" Като го цъкнеш на EN - всичко си бачка. Айде да се пазарим по дефолт да е EN, м?
      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

      Коментар


        #4
        От Кредора е.Като си на кирилица през него бозват нещата.Аз съм с кирилица на ПЦ-то - няма ядове, а по Default си е на "En".
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
        http://forum.fiat-bg.org

        Коментар


          #5
          Да, обаче при мен отнякъде се беше изплющяло едно куки със стойност 2, забравих BG или BP беше, ама не беше EN. Колкото до кредора, нали вече не го ползваме, имаше един жаваскрипт, дето вършеше тая работа. В тая връзка - може да смените и текста "Кредор: Смяна на клавиатурната подредба" дето се появява като ховърнеш бутона. Иначе - да, пооправиха са нещата като изтрих проклетата бисквитка
          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

          Коментар

          Working...
          X