Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не бачка маркирането на всички теми като прочетени

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не бачка маркирането на всички теми като прочетени

    Ето какво наблюдавам:Ситуация 1: Влизам във форума, има непрочетени теми, цъкам "Маркирай като прочетени всички форуми", цъкам на началната страница на форума (всички форуми са със сива иконка), цъкам "Вижте всички актуални мнения" -> излизат същите непрочетени теми от преди малко.Ситуация 2: Цъкам на "Вижте всички актуални мнения", цъкам на някоя тема - би трябвало да се маркира като прочетена и следващия път да не се появи в списъка с нови теми, но за съжаление отново си се появява.
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    #2
    Re: Не бачка маркирането на всички теми като прочетени

    Sko написа:
    Ето какво наблюдавам:Ситуация 1: Влизам във форума, има непрочетени теми, цъкам "Маркирай като прочетени всички форуми", цъкам на началната страница на форума (всички форуми са със сива иконка), цъкам "Вижте всички актуални мнения" -> излизат същите непрочетени теми от преди малко.Ситуация 2: Цъкам на "Вижте всички актуални мнения", цъкам на някоя тема - би трябвало да се маркира като прочетена и следващия път да не се появи в списъка с нови теми, но за съжаление отново си се появява.
    Нещо при тебе е проблема. При мен си работи коректно. Току-що пробвах ... Проблема ти може да се дължи единствено на cookies ...

    Коментар


      #3
      Ще изтрия и ще пробвам пак... ще пиша какво е станало.
      Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
      Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

      Коментар

      Working...
      X