Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

14 жертви по пътя за последните два дни

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    14 жертви по пътя за последните два дни

    Продължава адът по пътищата:http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1044023Кога най-после ще разберем, че с високата скорост бързаме единствено за ония свят?! Карай умно, стигни жив
    "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

    Fiat Tempra 1.9 TDs
    Subaru Legacy 2.0i

    #2
    11 убити и 99 ранени на пътя за 4-те почивни дни28 май 2007 / News.dir.bg11 души загинаха, а 99 са ранени при катастрофи през изминалите 4 почивни дни, казаха от КАТ.Четирима са загинали при 17 тежки пътнотранспортни произшествия в страната само за изминалото денонощие, съобщиха от пресцентъра на МВР. Ранени са 23 души- сред тях няма такива с опасност за живота. В София са станали 72 леки и 6 тежки пътнотранспортни произшествия. Няма загинали, ранени са 8 души. От началото на месеца в страната са станали 609 произшествия, 79 души са загинали, а 731 са ранени. От началото на годината в страната са регистрирани 2903 катастрофи. Смъртта си по пътищата на страната са намерили 364 души, ранени са 3479 души.

    Коментар


      #3
      вчера видях доста самоубийци на пътянай-голямо впечатление ми направиха една Алфа 156 и един GL500изпревариха по 10-на коли при насрещно движение и това само докато ми бяха в полезрениетодобре че участъка беше широк и хората леко се дръпнахатози с Алфата определено не го слушаше главатаизпреварваше колите една по една, като между тях нямаше място и ги натискаше да се бутнедокато този с Мрецедеса си караше направо, докато изпревари цялата колонаимаше и доста единични подобни случаипросто не знам тези хора с главите си ли мислят
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        ....след малко тръгвам на дълъг воаяж....довечера ще разказвам и аз.....

        Коментар


          #5
          Авео написа:
          ....след малко тръгвам на дълъг воаяж....довечера ще разказвам и аз.....
          Е това е... Винаги има какво да разкажеш като пътуваш - по пътищата е като в Дивия запад през 18-19 век.
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            често пътувам извън София и обикновенно е по тъмно (сега хващам и малко и от свелата част на деня, че нали късно се стъмва) - правил съм си експерименти и например ако се движа по магистралата 130, а извънградско 90 и спазване на абсолютно всички ограничения минавам разстоянието за 3:30ч., а ако се движа по магистралата с около 150, извънградско се лепвам зад някой с около 120км/ч (на места дори и 140) и горе-долу спазване на ограниченията (селца, отбивки и бензиностанции и то където този пред мене ги спазва) - стигам за 2:50-3:00 часа. Разликата не е голяма защото първо имам 30-40 мин. излизане от София и последните 30 км са по едно пътче с много завои и средната скорост е около 60км/ч и се взимат за около 30-35 мин. Ми за мене си направих извода че по-добре да пътувам 30 мин. повече и да си спазвам всички ограничения и да ми е готино, отколкото да се трепа да бързам и за какво? само 30-40 мин. разлика - не си заслужава, а и като карам бързо и жената е напрегната, а като си карам спокойно си спи през цялото време
            Audi 1.8S златен талон

            Коментар


              #7
              не си заслужава със сигурности аз съм пробвалстава въпрос за София-Бургаспо магистралата карах с около 130-140, вместо със 110-120по другия път с около 100-110, вместо с 90-100, но в населените места с не повече от 60и цялата "далавера" бяха 20-30 мин, нерви и излишно гориво
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар

              Working...
              X