Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обичам дни в които петрола пада с 5 долара. Айде утре пак

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обичам дни в които петрола пада с 5 долара. Айде утре пак

    Да ама нашите от Хефтохим все пак си дигнаха цените.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    цените на барел са паднали, ама една бензиностанция няма да мръдне надолу цените и с една стотинка дееба..
    ex Fiat Bravo GT

    Коментар


      #3
      А-а-а с една я мръднаха- А95 падна от 1.84 на 1.83. Ха честито Yellow_Flash_Colorz_PDT_18
      Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
      Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
      Volvo S60 Sport 2.4D

      Коментар


        #4
        Абе май ще трябва да се приложи Унгарския модел от преди 2-3 години,когато всички шофьори спряха автомобилите си,и след 3 дни цените паднаха.Обаче за съжаление тук е България и няма такова единство на народа за което претендираме
        FIAT Coupe

        Коментар


          #5
          D_boy написа:
          Абе май ще трябва да се приложи Унгарския модел от преди 2-3 години,когато всички шофьори спряха автомобилите си,и след 3 дни цените паднаха.Обаче за съжаление тук е България и няма такова единство на народа за което претендираме
          това смятах да кажа и аз
          Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
          Lancia Dedra 1.6 91г.

          Коментар


            #6
            D_boy написа:
            Абе май ще трябва да се приложи Унгарския модел от преди 2-3 години,когато всички шофьори спряха автомобилите си,и след 3 дни цените паднаха.Обаче за съжаление тук е България и няма такова единство на народа за което претендираме
            Да аз съм напълно съгласен с вас :P :P :P :P ако искате да организраме ние нещо като например да се съберем вси4ки клубове в София и да блокираме града
            Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
            Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
            Ventura garage

            Коментар


              #7
              Mury_Alfata написа:
              D_boy написа:
              Абе май ще трябва да се приложи Унгарския модел от преди 2-3 години,когато всички шофьори спряха автомобилите си,и след 3 дни цените паднаха.Обаче за съжаление тук е България и няма такова единство на народа за което претендираме
              Да аз съм напълно съгласен с вас :P :P :P :P ако искате да организраме ние нещо като например да се съберем вси4ки клубове в София и да блокираме града
              Аз съм за
              FIAT BRAVO 1.6 16V

              Коментар


                #8
                divaka написа:
                Аз съм за
                И аз принципно ... въпреки че не мога да дойда ...... То не може цените на бензина у нас да са като в европа .... нито е като тяхния нито заплатите ни са като техните !!!
                Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                Коментар


                  #9
                  Аз винаги съм ЗА тези действия,и съм бил участник в такива,но разочарованието ми е голямо като гледам хора които също ги засяга но гледат надменно и си мислят че в този момент са най великите.Колкото и да ни се иска в България е неприложима тази формула а и тези срещу които е насочено това действие също си знае че при нас "Кучетата си лаят керванът си върви" Много ми се иска да не е така но за съжаление това е положението в страната ни,май ще трябва няколко поколения да се сменят за да има подобрение.
                  FIAT Coupe

                  Коментар


                    #10
                    koolio написа:
                    А-а-а с една я мръднаха- А95 падна от 1.84 на 1.83. Ха честито Yellow_Flash_Colorz_PDT_18
                    ааа ама днес я мръднаха с три този път нагоре ха честито мам.а им мръсна
                    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                    UNO 1.0 FIRE

                    Коментар


                      #11
                      хмм клубове на 10тина основни марки по 100 коли от клуб, което е супер оптимистично....1000 коли, нищожна част от колите в софия, пък и кой ще организира и коордонира клубовете, пък и това няма да трогне никой....
                      ex Fiat Bravo GT

                      Коментар


                        #12
                        Това с организацията е направо невъзможна работа Лично аз очаквам до края на месеца 95 да чукне 1евро Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Yellow_Flash_Colorz_PDT_46
                        FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                        ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                        Коментар


                          #13
                          brat_John написа:
                          Това с организацията е направо невъзможна работа Лично аз очаквам до края на месеца 95 да чукне 1евро Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Yellow_Flash_Colorz_PDT_46
                          ЧЕ то не е ли???? Вчера сипах 95 Шел- ВиПауър - 1.91 ... прекрасна цена ..... ко му плащаш ... тяхната ...... м..... ца .........
                          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                          Коментар


                            #14
                            ivo написа:
                            brat_John написа:
                            Това с организацията е направо невъзможна работа Лично аз очаквам до края на месеца 95 да чукне 1евро Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Yellow_Flash_Colorz_PDT_46
                            ЧЕ то не е ли???? Вчера сипах 95 Шел- ВиПауър - 1.91 ... прекрасна цена ..... ко му плащаш ... тяхната ...... м..... ца .........
                            Аз поначало Шел не го обичам, но като наля от там А95 има ли някаква файда? По-добре ли върви? Аз защо си мисля, че ВиПаъур се отнася за А98?
                            FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                            ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                            Коментар


                              #15
                              brat_John написа:
                              Аз поначало Шел не го обичам, но като наля от там А95 има ли някаква файда? По-добре ли върви? Аз защо си мисля, че ВиПаъур се отнася за А98?
                              Има и 95 - обикновен - снощи бе 1.87 и ВиПаъур - 1.91 ами имал някаква си добавка .... не че върви по-добре ... но нали ме стресна с поста за сярата в Лукоил ... та реших да сипя нещо по различно .... ще засека как въри .... но няма да е под 9.5 гаранция градското - при условие че 9.6 и е като чисто нова .....
                              Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                              Коментар

                              Working...
                              X