Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Приятна изненада в Испания ;)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Приятна изненада в Испания ;)

    След доста посредственото представяне на тренировките нашите момчета Маса и Райко се представиха перфектно на квалификацията дано да са в перфектна форма и утре Една двойна победа на Ферари утре в Испания ще сломи Леонсио

    #2
    Стискам палци да не се изложат на старта, защото Леонсио (леле скъса ме от смях тоя прякор) на домашната си писта може да се поопъне...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Абе не знам, Леонсио е много бърз на старта, Маса обикновенно там се дъни - дано утре да е по концентриран
      In Tipo Veritas

      Фиат Типо 1.6 DOHC
      Фиат Стило 1.6

      Коментар


        #4
        Маса може да ти скъса нервите на старта, да видим утре какви ще ги сътвори. Определено не съм му фен. "Леонсио" кърти, чисти и извозва, дето се вика Обаче тоя Хамилтън - мноу опасен, мани. Гоуем изруТ. Все пак - давай Кими!
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #5
          Ха да му е честита победата на Фелипе Маса! Всички се опасявахме от старта му, но той ни опровега и набута Леосио в макадама... За съжаление не ме опровергава Кими Райконен - отличен пилот, но си го гони каръщината и това си е...
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Перфектен Фелипе Маса! :D Всъщност борбата за победата трая до първия завой на първата обиколка - добре, че Маса този път не се изложи. Оттам нататък всичко беше "доиграване на мача" ... Жалко за Кими ...
            BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
            Среден разход на газ

            Коментар


              #7
              Чудесна тройка /полпозишън, най бърза обиколка, победа/ с гарнитура /припикано мушкато Леонсио и непокорната му робиня Изаура /Хамилтън/. Перфектен Маса и карък Райко. Ех ако беше гръмнал и Маса и бяха изоблили Хамилтън в бокса ква радост щеше да има за Галфонсо ама уви не всеки ден е великден както бях казал преди месец.

              Коментар

              Working...
              X