Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Шестима загинали, 24 ранени..." - до кога...!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Шестима загинали, 24 ранени..." - до кога...!!!

    Шестима души са загинали при пътнотранспортни произшествия в странатаBgNewsroom - 12 Май 11:05Шестима души са загинали, а 24 са ранени, двама от които - с опасност за живота, при 20 пътнотранспортни произшествия, регистрирани в страната през последното денонощие, съобщи пресцентърът на МВР.......нямам думи да изразя това, което чувствам......вчера съм изминал близо 1000 километра / Варна - София - градско - Варна /......такива безумия видях, такива изпреварвания.....тази нощ към 2 часа имаше много тежка катастрофа на пътя Варна - Белослав........червена кола по капак...имаше две линейки, една пожарна и полиция......линейката беше със спрени буркани и екипа пушеше до колата.....предполагам че чакаха един друг екип...надявам се да не е било така......Вече не знам кога ще свърши всичко това.......6 трупа в моргата само за 24 часа........

    #2
    Re: "Шестима загинали, 24 ранени..." - до кога...

    Авео написа:
    ...............вчера съм изминал близо 1000 километра / Варна - София - градско - Варна /......такива безумия видях, такива изпреварвания.....тази нощ към 2 часа имаше много тежка катастрофа на пътя Варна - Белослав........червена кола по капак...имаше две линейки, една пожарна и полиция......линейката беше със спрени буркани и екипа пушеше до колата.....предполагам че чакаха един друг екип...надявам се да не е било така......Вече не знам кога ще свърши всичко това.......6 трупа в моргата само за 24 часа........
    ................19-годишно момиче загина след полунощ на пътя Варна-Белослав, съобщиха от пресслужбата на ОДП-Варна, цитирани от Дарик. На около 300 м след бившето военно поделение Ив.Й. (20 г.) от Звездица, който управлявал "Форд Орион", поради висока скорост изгубил контрол над автомобила на десен завой и колата се обърнала. При катастрофата 19-годишно момиче, което било в колата, получило множество травми. То починало в МБАЛ "Св. Анна" във Варна. Друга 18-годишна, която също пътувала в колата, е в кома и с опасност за живота. 16-годишен младеж е с фрактура на дясната ръка, няма опасност за живота му. При огледа сред личните вещи на починалата е намерено пликче със суха тревиста маса, чието съдържание е предадено за изследване. Предполага се, че е марихуана. На водача е взета кръвна проба за изследване за алкохол....................

    Коментар

    Working...
    X