Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Срамота колеги!!! - относно стикерите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Срамота колеги!!! - относно стикерите

    Колеги, това е срамота. От 20.06 откакто постнах темата за поръчка на стикери (т.е. за почти 20 дни) има поръчани само 3 стикера от колегата silazarov и то още на втория ден. Поръча си ги човека и ги плати. Ако броим и моите 3-4 - това прави 6-7.... ???? Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 Чесно казано съм крайно изненадан от липсата на какъвто и да е ентусиазъм от ваша страна. СЪБУДЕТЕ СЕ! Ако ще поръчвате - амй хайде.... Имаше хора които мнооооооого бързаха ама сега не им чувам гласа.Какъв е проблема??? Не можете да правите банкови преводи ли, скъпо ли ви е, сложно ли ви се струва????Ами ако има някакви проблеми аз лично съм готов да ги обсъдим и да променим нещо, но чесно казано не смятам че е нужно. Страшно съм учуден че все още няма нито един коментар под темата за поръчки (значи всичко е ясно) а в същото време няма поръчки!!!!!!!!И без да ми се сърдите... безкрайно активната софийска група...кво’става бе...нали щяхте да се разбирате.Още веднъж у мен се затвърждава мнението че софианци повече говорите отколкото да действате. Щахте да търсите печатници, да се организирате и т.н. - накрая ... поръчки не правите!!! Значи аз мога да съм един обикновен хасковски провинциалист ,както много пъти разни софианци се опитват да ми покажат, ама ви гледах, гледах и накрая за 2 часа немарих печатница, взех цена, уговорих всичко, уточних механизма и постнат тема за поръчване. И вместо да завалят поръчки както очаквах всички се покриха....а трябваше досега да сме ги отпечатали вече Ако съм обидил някой да извинява, но смятам че е непростима липсата на ентусиазъм. Ако ви притеснява идеята за консолидиране на поръчките.. ами недейте - поръчвайте саостоятелно, мен това ама хич не ме плаши.Това което искам е да съберем количеството и да поръчаме нещо - 100тина броя поне. Накрая ще си ги поръчам за моя сметка и ще ви ги подаря ако не ви е неудобно...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #3
    Искам си стикера ... но от Русе май съм само аз ... а какда ти пратя пари ? Да помислим за някакво разпространение а?
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #4
      .....

      истината е че ни куца огранизацията!!!!!!Ще ви призова за пореден път да дадете мнението си относно новото място за срещи и относно въпроса за стикерите на нашия красен фен клуб Благодя предварително на всичко ,които ще се отзоват

      Коментар


        #5
        ivo написа:
        Искам си стикера ... но от Русе май съм само аз ... а какда ти пратя пари ? Да помислим за някакво разпространение а?
        Добре бе човек, дай идея за разпространение...Щом си само ти от Русе, прочети в поста за поръчка как да ми поръчаш и платиш и готово. Ако имате някакви идеи, казвайте, аз не искам да бъда гуруто на стикерите, аз искам да свърша работа а всички се държат сякаш никога не е ставало дума за стикери.Ако смятате че по банков път е много сложно, то я си помислете аз ако трябва да по 1-2-лева да търча до пощата - ами те вашите левчета няма да ми платят бензина бе хора... Добре, става и със запис, ама щом човека няма възножност, нека ми пише, да се разберем, като става дума само за едно стикерче например ще му го пратя подарък от мене като ги отпечатаме, аз говоря за цялостната липса на движение по въпроса....Голям ентусиазъм - я вижте колко страници постове и колко пъти е рзглежданата темат за избор на стикер - я сега вижте темата за поръчка коко пъти е гледана. Във форума вече има регистрирани над 500 човека.В първите 50 по брой мения няма човек с по-малко от 55 мнения - и това е към днес. Е щом си написал 50-60-100.. мнения значи не си се регистрирал само да си четеш чат пат, а имаш активна позиция, някакво мнение и обичаш все пак колата си , а и не на последно място ти е интересно във форума.Какво да кажа...Ако на някои от вас не му харесва какво казвам или как съм нагласил системата за поръчки - ами пишете бе хора, и то не на ЛС - искам да се образува дискусия по въпроса...
        Mitko написа:
        Софийската група за пореден път в Сряда се състоеше от мен и MarioBG. Благодаря и на blondy_driver, че се отзова и дойде.
        Митко, аз ако живеех в София и аз щях да съм там!
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #6
          ivo написа:
          Искам си стикера ... но от Русе май съм само аз ... а какда ти пратя пари ? Да помислим за някакво разпространение а?
          И аз искам стикер, но и аз съм от Русе и като гледам, май само с колегата ivo сме от Русе. Може да има и други във форума - нека ме извинят ако не съм ги забелязал! Мисля, че да се праща 1лв. по банков път е ...... Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 , че то май таксата за превода ще е по-голяма от лев! Не съм се информирал точно, но веднъж ми се наложи да плащам някакво изравнение на данък по банков път - ами таксата беше по-голяма от изравнението Yellow_Flash_Colorz_PDT_10 Дори заедно да поръчаме с колегата ivo пак не се покрива! Наистина е трудно да се измисли начин за разпространение, дори и с пратка по пощата с наложен платеж пак е скъпо, защото пощенските услуги също се вдигнаха. Май остава варианта ако дойда до София да си търся стикер, но пък докато стигне човек до мястото, където евентуално да си купи стикер и ако е с такси например ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_46 За съжаление към момента не се сещам за алтернативно решение, дано на някой му хрумне нещо Yellow_Flash_Colorz_PDT_49 А на мен поне за сега ми остава възможността да следя мненията.
          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

          Коментар


            #7
            Ами като писмо даже може препоръчано. Пращате парите за стикерите + тези за препоръчаното писмо Хасково (ако са там стикерите) => Русе.

            Коментар


              #8
              Petrov написа:
              Ами като писмо даже може препоръчано. Пращате парите за стикерите + тези за препоръчаното писмо Хасково (ако са там стикерите) => Русе.
              А как да стане това пращане на парите??? Нали за това е целия въпрос!!! Току що пак прочетох темата за стикерите и там не е посочена цена за превода!!!
              FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
              ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

              Коментар


                #9
                Е нали казах. Отиваш в пощата питаш колко лева е препоръчано писмо до Хасково примерно, вземаш един плик увиваш парите в един лист, но не плътно (хубаво е да има нещо написано на него) парите за стикерите + парите за другото писмо с което ще ти пратят стикерите (слагаш книжни пари) и пращаш.

                Коментар


                  #10
                  Petrov написа:
                  Е нали казах. Отиваш в пощата питаш колко лева е препоръчано писмо до Хасково примерно, вземаш един плик слагаш парите за стикерите + парите за другото писмо с което ще ти пратят стикерите (слагаш книжни пари ) увиваш ги в един лист, може и кариран (може да напишеш някое стихотворение :P) и пращаш.
                  Това добре .. но колегата Yavor - изрично писа че не иска да е пощаджия .... така че ... нещо което ми хрумва са куриерските фирми - теразботят и с наложен платеж ... но трябва да се съберат поне 10-15 бр. стикери за град че да стане нещо .... ДАВАЙТЕ ИДЕИ ........
                  Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                  Коментар


                    #11
                    без никой да се обижда, ама аз та шарения не бих си я лепнал на колата...нещо семпло като това с удоволствие бих си сложил....
                    ex Fiat Bravo GT

                    Коментар


                      #12
                      ivo написа:
                      Petrov написа:
                      Е нали казах. Отиваш в пощата питаш колко лева е препоръчано писмо до Хасково примерно, вземаш един плик слагаш парите за стикерите + парите за другото писмо с което ще ти пратят стикерите (слагаш книжни пари ) увиваш ги в един лист, може и кариран (може да напишеш някое стихотворение :P) и пращаш.
                      Това добре .. но колегата Yavor - изрично писа че не иска да е пощаджия .... така че ... нещо което ми хрумва са куриерските фирми - теразботят и с наложен платеж ... но трябва да се съберат поне 10-15 бр. стикери за град че да стане нещо .... ДАВАЙТЕ ИДЕИ ........
                      Освен, че колегата Yavor не иска да става пощаджия, но и не му е и работа. А това с пращането на пари в плик в днешно време е несериозно, не че не върши все още работа ама.........Така, че дано някой даде добра идея
                      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                      Коментар


                        #13
                        надявах се на някоя среща да дам пари на Митко или някой друг които да прати наведнъж за повече хора от София, но нали не съм от редовните и все не мога отида на среща и затова се моткам , прав си че не сме сериозни. Ще намеря време за да ти изпратя по указания начин сумичката.
                        FIAT Stilo 1.4 16V
                        FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

                        Коментар


                          #14
                          Знам колеги че таксите на банките са колкото превода, ама кажете как да го направим. С пари в пликче - може ама е рисковано, аз ако не ги получа как ще се оправдавам. В крайна сметка пък , относно банковите такси, ако се съберете да кажем за 5-6 стикера, на мен през е-пей ми вземат 40ст такса като правя превод, е чак пък скъпо не е.Давайте, поръчвайте, кои както намери за удобно, да съберем бройка и да ги направим, пък квото стане. Радвам се че успях да ви посъбудя с този пост - ето за 1 ден вече 10 мнения по въпроса. Това ми беше основната цел - да има дискусия.
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #15
                            Здравейте,и аз съм от Русе и освен за куриерска услуга както предложи Иво не се сещам.Айде Иво поръчай- 4 лв. за куриерите и незнам за наложения платеж колко ще струва,но стикерите ще ни излязат около 3 лв. Какво ще кажете с брат Джон?
                            BRAVA,когато НЕ гори

                            Коментар

                            Working...
                            X