Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на ранговете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на ранговете

    Какво ще кажете да сменим ранговете? Още от едно време ми звучат тъпо, пък вярвам и на Вас също. Ако сте съгласни давайте предложения тук.В сегашните само "Бута бебешка количка" липсва

    #2
    Бута бебешка количка може да го слагате на колегите с малки деца по заявление ...

    Коментар


      #3
      Я да се изкажа аз от типа" на всяка манджа мерудия"Според мен тези рангове който са общи за всички и са базирани на броя мнения,не са добра идея. Винаги може да видиш колко мнения има даден потребител, а това прави системата за задаване на рангове на този принцип леко излишнаВ форума на Алфа има рангове но те са само заслужили членове. като се изключи ранга"Член на Клуба"Всички други рангове се дават от админ и са малко или много свързани с особенности на потребителя.Най- ме кефи в момента на Насо-слаботелесния ранга, от няколко дена е с ранг Мишелинче( доскоро беше просто профилактатор).Ама вие си решавате.
      Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
      ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

      Коментар


        #4
        ...

        Коментар

        Working...
        X