Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Масло MOTUL 300V LE MANS 20W 60

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Масло MOTUL 300V LE MANS 20W 60

    Днеска го смених масалцето и ??казаха че докато не загрее добре колата да не се настъпва ??маслотот било некво страно Така ли е ??117.60лв 4 литра скъъъпичко е тва масло ма дано си струва
    Power Under Pressure

    #2
    Re: Масло MOTUL 300V LE MANS 20W 60

    WhitePower написа:
    Днеска го смених масалцето и ??казаха че докато не загрее добре колата да не се настъпва ??маслотот било некво страно Така ли е ??117.60лв 4 литра скъъъпичко е тва масло ма дано си струва
    доста е скъпичко ама искам да те попитам колега що си правиш експерименти кви са тия простотии докато загрее няма да настъпваш щом ти се дават пари вземи си примерно кастрол RS и си я настъпваш когато ти е густо :D
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      с всяко масло не е хубаво двигателят да се вкарва във високи обороти докато не загрее. иначе 20w за зимата не е ли много?
      '93 Croma 2.0T -ex
      '98 Coupe 20V

      Коментар


        #4
        Остава само да се разбере тази гьстотия на каква кола е сложена! Такьв вискозитет / 20W60 / по принцип е за сериозно износени мотори с разход над 1л. на 1000км. !!! Ами ако е с хидравлични повдигачи... ?

        Коментар


          #5
          Nikoror написа:
          с всяко масло не е хубаво двигателят да се вкарва във високи обороти докато не загрее. иначе 20w за зимата не е ли много?
          прав си колега но тук щом има специално предупреждение работата е сериозна а ако е с хидравлични повдигачи лошо 115лв назад за смяна на това масло или ако не по нататък комплект повдигачи ако са ти го препоръчали и сменили в сервиз пусни им по един патрон в коляното да се помъчат малко /ако не се лъжа май колата е пунтоGT/ на един приятел БМВ2,5ТDS с такъв вискозитет лятото му загряваше така че не се учудвай и при тебе ако стане така
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            мнението е променено от потребителя,поради несъгласие с политиката на форума

            Коментар


              #7
              hf hpe написа:
              колеги а дали някой от вас знае за какво аджеба става дума или само си лаем това масло лично аз му го предложих на Орлин и си мисля че няма да съжалявааз лично също карам колата си с него(само ланчата естествено) и няма никакви грижиза справка колите на които се кланят всички в този форум, тези на жорко и фил също се карат с такова масловсе пак става на въпрос за турбо кола, при която температурите в изпускателната система достигат до 600 и нагоре градусаза тези които искат да се ограмотят малко преди да плюят http://prospeed.bg/motul_product_more.php?c=1749&p=3655
              за какво масло става въпрос за 15w60 така пише на кутията или 20w60 както пише малко по нагоре специално за това масло щом и ти го ползваш може и да си прав но по принцип 20w60 е малко гъстичко мисля за хидравлични повдигачи /не съм сигурен дали пунтото е с такива де / но стана въпрос за тях та затова ,а относно тези рекламки надали някой им вярва аз поне според всички брошури на масла които са ми попадали излиза че всички масла са най яките ми то вече не останаха обикновени масла /малко като в рекламите за прах за пране/
              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
              UNO 1.0 FIRE

              Коментар


                #8
                Да и тука пише нещичко ... но не мисля че неговия мотор е точно такъв .......... http://www.motul.co.jp/eg/product_li...4stroke01.html
                Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                Коментар


                  #9
                  hf hpe написа:
                  колеги а дали някой от вас знае за какво аджеба става дума или само си лаем
                  само си лаем без лоши чувства
                  '93 Croma 2.0T -ex
                  '98 Coupe 20V

                  Коментар


                    #10
                    мога да каж че с самото слагане двигатея утихна и температурата му падна а налягането се качи с 1 bar за сега толкова
                    Power Under Pressure

                    Коментар


                      #11
                      a разхода?особено на студен двигател?
                      '93 Croma 2.0T -ex
                      '98 Coupe 20V

                      Коментар


                        #12
                        маслото е много добро .за коли с голямо натоварване

                        Коментар

                        Working...
                        X