Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доволен съм от този сервиз... Той се намира... в гр. .......

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Доволен съм от този сервиз... Той се намира... в гр. .......

    Нека ,ако може молба към админа и модераторите тази тема да стане важна тема. В тази тема всеки който има добри или лоши впечатления от даден сервиз да сподели с колегите при кого и вкой град са му помогнали с компетентно свършена работа. Нека да не ходим от мажстор на майстор и всеки да се учи върху колите ни без да поема никаква отговорност от зле свършена работа и да слушаме съвети от типа: А бе карай я така па като се развали ще му мислим,.... Аман от мързел и некомпетентност.
    Fiat Punto 1.1 Petrol year 95

    #2
    Имаме цял раздел на тази тема! :D http://forum.fiat-bg.org/viewforum.php?f=8
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Vladim написа:
      Имаме цял раздел на тази тема! :D http://forum.fiat-bg.org/viewforum.php?f=8
      Да така е но там няма сортираност на информацията аз призовавам тук да се пишат само сервизите от които сме доволни не да плюваме по другите. По този начин хората въобще няма да обикалят по други сервизи и ще спестяват много време и пари. Аз например искам препоръка за сервиз в Пазарджик а във раздела се говори само за сервизи в София основно ,не забравяйте че има и други градове EDIT by NinoИма както казва Vladim раздел "Сервизи/магазини".Там тази тема може да се направи "важна", но няма място в "консултации", за това я и местя без линк.
      Fiat Punto 1.1 Petrol year 95

      Коментар


        #4
        Хора, абе няма ли доволни ??? Май ще трябва да се учим да си правим бутата.
        Fiat Punto 1.1 Petrol year 95

        Коментар


          #5
          Ако темата беше "Недоволен съм от този сервиз..." досега бая писано щеше да има
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            Доволен съм от сервиз Бош в Обеля, гр. София.
            Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
            Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

            Коментар


              #7
              Няма ли доволни хора от сервиз в Пазарджик ?
              Fiat Punto 1.1 Petrol year 95

              Коментар


                #8
                Sko написа:
                Доволен съм от сервиз Бош в Обеля, гр. София.
                Аз пък точно от него сервиз не съм.Сменях там кранче на радиаторче на парното, 20лв. кранчето и 20лв. смяната, след 20 дена пак потече.Хванах се и си го направих сам, а ела да видиш тече ли!
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #9
                  аз съм доволен от себе си в гаража..имам си канал, всиките инструменти...преди време ходих на Кастрол сервиз близо до автогара север, не знам как се казваше булеварда и едно момче там нахъсано и чисто...т защото ми предстоеше пътуване...иначе щях да ги сменя сам...никой сервиз не съм доволен за италианката тук в пловдив...все попадам на бай-ганьовци, които само въйкат и цъкат като видят, че им нося браво за оправяне...там за 40 лв. смяна ангренажен ремък.
                  фиат браво 1.4 12в
                  фиат браво 2009 1.4 турбо...каминг сун!

                  Коментар

                  Working...
                  X