Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полицаите и креативността им!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Полицаите и креативността им!!!

    Не знам тая тема колко е за тук но я пускам!Става дума за това как полицаите винаги дебнат на едно и също място(пример с.Българене по пътя София Русе) и никога не проявяват грам креативност и не сменят позицията(не че се оплаквам де)! Чудели ли сте се защо в рамките на целия път (отново София Русе) винаги дебнат на 5-6 места и никога не правят промяна ?! Ако имате предположения споделете!
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    #2
    Щото толкова им е акъла.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Ами защото има достатъчно "невинни жертви" които не са минавали по тези места и не знаят къде седят. :D
      Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
      www.fiat-bg.org/forum

      Коментар


        #4
        Blue написа:
        Ами защото има достатъчно "невинни жертви" които не са минавали по тези места и не знаят къде седят. :D
        Именно! А и винаги застават на възможно най правия участък където те засърбява десният крак, или се крият по шубраците.
        In Tipo Veritas

        Фиат Типо 1.6 DOHC
        Фиат Стило 1.6

        Коментар


          #5
          Те едва ли тея дето седят на пътя сами избират къде да застанат, от къде толкова акъл.Всичко правят по заповед.Същото е като им кажат да гледат за колани примерно, и те за друго не се сещат.Аз поне така мисля.
          Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
          Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
          Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
          BMW X3 3.0D Aut

          Коментар


            #6
            Имат лимит и на бензина и на мозъка :D

            Коментар


              #7
              Понякога дебнат на места където не ви идва на акъла,че може да бъдат.Пример:между дърветата след отбивката за Севлиево посока София.Позволена скорост 90 а някой със 190.Е това е.А те са по лесни да не си имате разправия с ДАИ "тогава Асан баница не яде".
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Че ДАИ спират ли леки коли? До сега само на автобуси и тежкотоварни съм ги виждал.
                In Tipo Veritas

                Фиат Типо 1.6 DOHC
                Фиат Стило 1.6

                Коментар


                  #9
                  винаги си има клиентела :D
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    Снощи тръгнах от Русе в 17,30 ч и 8,20 ч бях на входа на София. Полицаи имаше само на правата отсечка след Обнова. Там намалих и добре, че намалих. Може да си карам бързичко, но в населените места съм си железен - 50-60 км/ч.Глупави са тия куки и това си е. Дебнат на правите участъци, а забравят колко по-опасно е движещ се автомобил, автобус, камион с 90 км/ч в населеното място.

                    Коментар


                      #11
                      Сиромасите вече дебнат само за превишена скорост и нищо друго.Прави впечатление,че проверяват за алкохол само късно вечер и нощем.Ако пътувате по един и същи маршрут ги научавате като отче наш къде са.Пример:пътя В.Търново-Карлово.Редовно клепят на входа или изхода на Дряново,Габрово до реката,Дунавци на стопа,Павел Баня,Манолово,Габарево,В.Левски.Никога почти извън града не дебнат за превишена скорост.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #12
                        В.Търново-Габрово - не дебнат само там. Дебна на още много други места. Например след В.Търново имаш 40 км/ч ограничение за онзи малък баир и горе дебнат. Също около разклона за Дебелец защото ограничението е 60. После малко по-натам има един басейн в дясно (ограничение 60) - там също съм ги срещал да дебнат, защото като вървиш от Търново към Дряново и ограничението при този басейн почва на доста голямо разстояние. При Габрово също на доста места съм ги срещал да дебнат. Главно кибичат на ограниченията.Също Ябланица-Севлиево съм ги срещал на най-различни места, но вникакъв случай не са 5-6 - явно са на райони и си имат различни места където седят. И ако дебнат някъде извън населено място за превишаване на скоростта, се скътават най-навътре в някоя отбивка.А и по принцип извън населени места много рядко съм ги срещал да кибичат за превишена скорост, обикновенно е за неправилно изпреварване.
                        Audi 1.8S златен талон

                        Коментар


                          #13
                          Не е съвсем така - по пътя София-Русе ми се е случвало да дебнат и на места където никога не са били. Последно ме заковаха но стъмния наколон преди Т_образното по посока София-Русе. Точно след наклона бяха и аз излетях отгоре с 110. Размина ми се с малко цирк от моя страна.

                          Коментар


                            #14
                            Според мен има и някой други фактори. Едно място за засада трябва да отговаря на много изисквания - да има лоша видимост откъм пътя , но да няма пречки за радара , да има дълга права отсечка , да има някакво ограничение на скоростта , да е на сянка че това лятно слънце ... Освен това е за предпочитане да е наблизо до главната база за да не се мори персонала в много пътуване. Трябва да има наблизо някакво заведение за хранене че от всичкото това пазене на закона се огладнява и ожаднява много. Затова по пътя Бургас - Сливен горките хорица са ограничени до 3-4 места които изпълняват горепосочените изисквания. Освен това трябва да са много бесни че всички използващи магистралата Бургас-Карнобат си карат безплатно поради липсата на детелини по цялата дължина на 30 километровата отсечка и съответно невъзможноста им да направят обратен завой без да пропътуват цялата магистрала
                            Brava 1.6 ELX

                            Коментар


                              #15
                              Не защитавам никой но те са хора който изпълняват нареждания къде да контролират и за какво трябва днеска да контролират.Те не могат да си избират прозиволно стоянките а за жегата ако някой от вас го опънат на това слънце с тия дрехи как ще е?Какво да направят,че униформите им се шият от фирми който просто гледат да получат поръчката а не мислят от какъв плат са и така нататък.

                              Коментар

                              Working...
                              X