Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Pioneer DEH-3700MP

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Pioneer DEH-3700MP

    Продавам си ЦД-то, измак да взимам нещо по-висок клас. Плеарът свири много добре може да се чуе. Няма забележки. ето малко по-подробно инфоТУКСУПЕР СПЕШНО ЦЕНА 155 лвбез излишни коментари моля!
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    #2
    Re: Pioneer DEH-3700MP

    Anaboliy написа:
    Продавам си ЦД-то, исмак да взимам нещо по-висок клас. Плеара свири мн добре може да се чуе. Няма забележки. ето малко по-подробно инфоТУКСУПЕР СПЕШНО СЕНА 155 лвбез излишни коментаари моля!
    Склонен съм да се разделя с 85 лв за да го имам в колата си, ако наистина е без забележки.
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #3
      Ако колегата Веско се откаже аз давам 80
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        само още 70-75 и е ваш :P
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #5
          насам народе!Нова цена : 154.99лв
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #6
            Хмм... Доста сваляш от цената
            M-Benz E 250 TD 150hp
            M-Benz 200d 75 hp
            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

            Коментар


              #7
              msotiroff написа:
              Хмм... Доста сваляш от цената
              Сигурно има нещо гнило....
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                Anaboliy написа:
                само още 70-75 и е ваш :P
                Аз мисля да ти дам още 90+тия 75 да си имаш за харчене,че ме е грях да ми го даваш толкова евтино
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  Anaboliy написа:
                  само още 70-75 и е ваш :P
                  Офертата ми е сериозна. Искаш да го продадеш спешно - аз съм насреща. В една изчезнала вече тема дъвкахме цената, какви модели има сега на пазара и т.н. Ако си преразгледаш мнението - обаждай се.
                  Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                  Коментар


                    #10
                    искаш по-висок клас pioneer - 4800mp оня с десетте цвята и даваш твоя и 150лв.
                    0886948477

                    Коментар


                      #11
                      искам 9800 ако някой предлага го вкарвам в бартер Това е цената който не го устройва да си купи нов. 200лв заем ще зема от банка плеара без пари не го давам!
                      Fiat Bravo 1.9 TD100

                      Коментар


                        #12
                        granturismo написа:
                        искаш по-висок клас pioneer - 4800mp оня с десетте цвята и даваш твоя и 150лв.
                        батко ти заеш ли цената на 4800? той е колкото моя! разликата е 30 лв. Ама аз съм луд ще зема да ти дам 150 хитрец си ти Андрешко....
                        Fiat Bravo 1.9 TD100

                        Коментар


                          #13
                          ми де да знам ма щом е разликата 30лв а ти си взел тая тояга викам дай да пробвам сигурно е балъче момчето
                          0886948477

                          Коментар


                            #14
                            Малиии, събрахме се тука, един отбор юнаци - всичките с трици маймуни ловим. Нема страшно - ше напредваме 85лв - сериозно
                            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                            Коментар


                              #15
                              аве вие ебавате ли се ве? 35 лв...
                              Fiat Bravo 1.9 TD100

                              Коментар

                              Working...
                              X