Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Планинско Търговище

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Планинско Търговище

    До колкото успях да разбера от новините май Фиат Пунто е на 1-во място още ме е яд че не отидох. Да добавя в клас хоби кар пак имам представител на италианките Ланча Делта

    #2
    Re: Рали Търговище

    stenli написа:
    До колкото успях да разбера от новините май Фиат Пунто е на 1 во място още ме е яд че не отидох. Да добавя в клас хоби кар пак имам представител на италианките Ланча Делта
    Колега, първо се научи да правиш разлика между отделните дисциплини,понеже нямат нищо общо по между си ,освен че участват спортни автомобили :-Затворен маршрут(писта)-Планинско-РалиЗа съжаление е масово явление непознаването на различните видове автомобилен спорт,организирани от БФАС , като болшинството от хората казват "рали" на трите дисциплини без оглед на това дали е рали или не.Какво да се прави невежество."ПЛАНИНСКО ТЪРГОВИЩЕ" е втори кръг от републиканския шампионат.Победителя е с Ланча Делта Интеграле, тя е на Царски карана под наем от Александър Антов,който караше на "ПИСТА РУСЕ" Форд Ескорт Косуърт пак взет под наем от Царски.На второ място завърши Пламен Стайков с Фиат Пунто Супер 1600(доколкото разбрах преработено от Кит-кар).Така,че колеги четете повече преди да пишете глупости и то точно в такъв раздел, а пък като препоръка към модовете-трябваше да коригирате заглавието отдавна
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      #3
      Колега такъв интерес има към мото спортовете тук /за съжаление/ ти модераторите искаш да занимаваш а относно разликите знам ги много добре но не точната дума е най-важна предполагам че ти на Русенската писта си ходил а на Търговище беше ли. Тая година съм решил сериозно да наблегна на посещенията на тия мероприатия. Сега наред е писта Дракон края на месеца

      Коментар


        #4
        stenli написа:
        Колега такъв интерес има към мото спортовете тук /за съжаление/ ти модераторите искаш да занимаваш а относно разликите знам ги много добре но не точната дума е най-важна предполагам че ти на Русенската писта си ходил а на Търговище беше ли. Тая година съм решил сериозно да наблегна на посещенията на тия мероприатия. Сега наред е писта Дракон края на месеца
        Да бях.То и затова ти написах класирането.Между другото организацията беше под всякаква критика.Досега на съм бил на състезание с такава лоша организация.А за писта "Дракон" ,ако "не ми мине котка път" мисля да прескоча до Калояново.Поздрави
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар

        Working...
        X