Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лек тЮнинг по типока....и така малко по малко продължавам

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лек тЮнинг по типока....и така малко по малко продължавам

    Колеги от както взехме типото направих малко промени по него, за напред се очакват още такива.Та всичко се започна от колоните и кората (защото го взехме с уникално запазена кора която реших че няма да режа) сложих пайнерки отзад доволен съм ,с едно приятелче го и окабелихме ,по пътя на др кабели както ще видите от следващите снимки.почистваме малко :Dсложих и трети стоп но за него няма смисъл да слагам снимки то е ясно, не съм сложил и снимки на накладките който сложих и др. консумативи
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    ето ги и самите колони и кората
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #3
      след това се заех с предницата на типока, реших да променя решетката, което честно казано не се оказа много лесно.Трудно се намират решетки за типо , наложи се да взема две решетки за да може да се получи това което исках.След като ми я направиха трябваше по някакъв начин да захвана здраво скарата за основата на решетката (заедно с брата той се вижда как разтопява пластмасата).Пускам снимки и на това как изглеждаше съответно решетката преди това
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        #4
        голям проблем ми бяха мигачите тези "пъпки" много ме дразнеха след като ги свалих и тръгнах да търся такива който ще паснат на същото място,където отново "ударих греда" реших да ги боядисам пускам снимки как бяха преди и как изглеждат сега на тази снимка се виждат и небоядисаните апарати на спирачките но за това по- надолу
        FIAT - TIPO 2.0i.е

        Коментар


          #5
          след това гърненцето не беше от най-красивите, понеже трябваше да се намери среден вариант който да съчетава в себе си "красота" и не чак толкова шум реших да взема накрайник.Резнах оригиналния на гърнето и ми завариха този, звук честно казано и за мое учудване се промени: 1 стана по тиха защото човекът който заваря накраиника открил че гърнето има някакви дупчици и ги заварил 2 но звук пак има малко по плътрен от преди и на мен лично доста ми харесвапак преди и след
          FIAT - TIPO 2.0i.е

          Коментар


            #6
            след това реших да си боядисам и апаратите на спирачките
            FIAT - TIPO 2.0i.е

            Коментар


              #7
              отдавна исках да си направя и багажника да се отваря отвътре, е направих го.Вече се бях специализирал в окабеляването (криенето на кебелите ) от къде тръгва и къде излиза (за кабела става въпрос де)
              FIAT - TIPO 2.0i.е

              Коментар


                #8
                и копчето къде сложих
                FIAT - TIPO 2.0i.е

                Коментар


                  #9
                  и на края снимки на това как изглеждаше типото и как изглежда сега :D
                  FIAT - TIPO 2.0i.е

                  Коментар


                    #10
                    и една снимка с голфетката която е доста "гледана" и променена,а снимката на мен лично много ми харесва и за това я качвам колеги моля без напатки :D
                    FIAT - TIPO 2.0i.е

                    Коментар


                      #11
                      И багажника на ток ли се отваря?

                      Коментар


                        #12
                        ThE_PuNiSHeR написа:
                        И багажника на ток ли се отваря?
                        да
                        FIAT - TIPO 2.0i.е

                        Коментар


                          #13
                          Супер е,има още работи които могат да се барнат да стане още по яко :D Успех!
                          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                          Коментар


                            #14
                            Решетката е станала мн добре
                            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                            Коментар


                              #15
                              снимката с голфа много ме кефи,праснете му една широка броня на голфУ и пак снимаите

                              Коментар

                              Working...
                              X