Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Море в Приморско

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Море в Приморско

    Понеже наближава морското време, пускам тази оферта. Предлагам легла в Приморско. Хотелчето разполага с 6 апартамента и 6 двойни стай. Апартамента се състои от стая със спалня и стая с две легла. В 2 от апартаментите има и кухненско боксче. Всички стаи притежават самостоятелна баня и тоалетна с постоянна топла вода, телевизор, хладилник и тераса. Хотелчето има огромен двор, в който може да се спретнат разни барбекюта. За всички гости на хотела има възможност за ползване на кухня, в която сами да си приготвят яденето. Има място и за коли, както вътре в двора, така и отпред на улицата. Хотелът се намира на първа линия в Приморско. Стига се за 10мин. пеша до центъра и на 5 мин. пеша до южният плаж, както и на 10мин. с кола до р.Ропотамо. Голям плюс е, че вечерите са тихи и не се чува глътча от кръчми и дискотеки.За цените - юли и август 15лв. на легло за двойната стая, апартаментите са по 60лв. Това е директива от общината в Приморско и по-малки цени от тези ще намерите или много трудно или в квартирите, които не обявяват клиентите си За запитвания и въпроси на лични или на e-mai: "nikcho@abv.bg" или ICQ: 214-986-556 или GSM: 088/668-55-51 - Мария(съдържателката на хотелчето)P.S.: Имайте предвид, че снимките по-долу са правени в началото на май. Т.е. предстои голямо почистване и подреждане на стаи и двор - до техният пълен блясък
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

    #2
    снимки
    Прикачени файлове
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

    Коментар


      #3
      снимки 2
      Прикачени файлове
      Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
      Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
      Fiat Bravo 1.4 120k.с.

      Коментар


        #4
        До северния плаж близо ли е - че там обичам да ходя. Южния е много натъпкан и гаден пясък.МИлата година успяхме чак началото на Сптември да се плсираме в ПЛАМЕНА ПАЛАС - http://www.plamena-palace.com/Даже едни маратонки ментета си купих за 15лв - бях си забравил моите - още ги нося!Апропо- Здравко да не ти е комшия, ако да - дигай цените - то си е атракция!Много обичаме в Приморско.... Препоръчвам го на всички, които се чудят куде да отидат. А офертата от колегата е отлична!Извинявай за ама не се сдържах.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          Re: Море в Приморско

          Nikcho написа:
          Понеже наближава морското време, пускам тази оферта. Предлагам легла в Приморско. Хотелчето разполага с 6 апартамента и 6 двойни стай. Апартамента се състои от стая със спалня и стая с две легла. В 2 от апартаментите има и кухненско боксче. Всички стаи притежават самостоятелна баня и тоалетна с постоянна топла вода, телевизор, хладилник и тераса. Хотелчето има огромен двор, в който може да се спретнат разни барбекюта. За всички гости на хотела има възможност за ползване на кухня, в която сами да си приготвят яденето. Има място и за коли, както вътре в двора, така и отпред на улицата. Хотелът се намира на първа линия в Приморско. Стига се за 10мин. пеша до центъра и на 5 мин. пеша до южният плаж, както и на 10мин. с кола до р.Ропотамо. Голям плюс е, че вечерите са тихи и не се чува глътча от кръчми и дискотеки.Цени от 8 до 15 лв. на легло, в зависимост от месеца и престоят в хотела. За съфорумци може отстъпка да се направи За запитвания и въпроси на лични или на ICQ: 214-986-556 или GSM: 088/943-75-92P.S.: Имайте предвид, че снимките по-долу са правени в началото на май. Т.е. предстои голямо почистване и подреждане на стаи и двор - до техният пълен блясък
          Много яко бе човек.От 10 години ходя само в Приморско и Китен.100 % ще ти гостувам това лято.Само да видим кога.
          Fiat Bravo 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            Значи по принцип хотелчето е по-близко до южният плаж, но и до северният не е кой -знае колко далеч.За 20тина минутки максимум се стига. Иначе за хотела на Здравко(единият)............ ми през една - две къщи отгоре е Но как са цените там нямам представа.
            Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
            Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
            Fiat Bravo 1.4 120k.с.

            Коментар


              #7
              Още точна дата не мога да ти кажа, но 100% ще наминем с приятел за седмица.

              Коментар


                #8
                Значи,за да запазя коректното отношение, да отбележа, че хотелчето не е мое (за съжаление). То е на моя леля и аз не съм постояно там, ходя от време на време, колкото да помогна ако има нещо, пък и да почина чат пат Иначе казвате дати кой-кога иска и ще говорим да запазваме места. Иначе е раничко все още, но да си знаете
                Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                Коментар


                  #9
                  Би ли пуснал и две-три снимки от двойните стаи...
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    ....а аз си мисля следното.......ние със жена ми със сигурност ще се възползваме от предложението за една седмица....дали не може да се организираме някак и да почиваме заедно....т.е. да се съберем повече хора, уреждайки си почивките горе-доло на едни дати.......пикници, плаж и прочее....друго си е да си с компания и приятели......

                    Коментар


                      #11
                      Нямам хубава снимка, от която да се види двойната стая но горе - долу са нещо такова. Като освен на спалня са и с отделни две легла. Иначе за организирано почивка - може да се обсъди нещо, но трябва да се разберем от по-рано, за да не ни вземат местата
                      Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                      Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                      Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                      Коментар


                        #12
                        Аз също съм ЗА организираната почивка. Щото приятелите ни тук в Ямбол все имат някакви ангажименти - я малки бебета, я единия на работа, все нещо такова и с жената ходим все сами. А е много скучно.

                        Коментар


                          #13
                          Immortal написа:
                          Аз също съм ЗА организираната почивка. Щото приятелите ни тук в Ямбол все имат някакви ангажименти - я малки бебета, я единия на работа, все нещо такова и с жената ходим все сами. А е много скучно.
                          ...кажете кога ви е удобно на вас, според отпуските ви...ще се съобразим с вас и може да си починем заедно....

                          Коментар


                            #14
                            Аз ще съм там август месец (още не знам от коя дата) така че може да се възползвам от предложението.
                            Ex Fiat 126P
                            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                            Alfa Romeo 147 1.6 TS
                            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                            Коментар


                              #15
                              trace написа:
                              Аз ще съм там август месец (още не знам от коя дата) така че може да се възползвам от предложението.
                              Много хубава оферта. Само дето не мога да зацепя, защо не мога да правя коментар по другите теми.
                              Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
                              Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

                              Коментар

                              Working...
                              X