Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам катастрофирал FIAT Brava НА ЧАСТИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам катастрофирал FIAT Brava НА ЧАСТИ

    Продавам катастрофирал FIAT Brava 1.6 16V 1996 г. Челен удар, както се вижда от снимките по-долу.НА ЧАСТИ Координати за връзка:0887 08 04 15Skype: antoaneta2203ICQ: 50477713Колата се намира в гр. Пловдив
    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

    #2
    Останали части:механизъм зад кормилото чист. - 80,00 лв.подкалник заден десен - 20,00 лв.механизъм ел.ст.,ел.огл.в купето - 40,00 лв. механизъм ел.стъкла всички к-т - 80,00 лв. компресор климатик - 200,00 лв. генератор - 100,00 лв. хидравлика - 150,00 лв. 5-та врата заден калник десен - 150,00 лв. механичзъм задна чистачка - 80,00 лв. предни чистачки механизъм - 80,00 лв. табло около касетофон - 100,00 лв.табло оборотомер/скоростомер - 100,00 лв.спирачен диск десен - 40,00 лв.врата задна дясна ламарина без механизми и кори - 80,00 лв.бензинова помпа - 70,00 лв.перка задна лява - 15,00 лв.резервна малка гума - 40,00 лв.инструменти в резервната гума - 20,00 лв.касетофон оригинален - 35 лв.мигачи ляв и десен и други още части, за които не се сещам, но се намират в задната част на колата.Координати за връзка:0887 08 04 15 - АнтоанетаSkype: antoaneta2203ICQ: 50477713Колата се намира в гр. ПловдивВъзможно е да се изпрати част по куриер в цяла България.Цените на куриерите са ето тук в завсимост от теглото на пратката: http://www.econt.com
    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

    Коментар


      #3
      Ще кажа, че джантите ги продадох!
      SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

      Коментар


        #4
        А случайно да ти се намира онази част,която контактува с тази посочена на снимката(намира се в долния ляв край на багажника)?И ако ти се намира - каква цена ще ми обавиш?Благодаря предварително...и се надявам,че колегата "Pecho" няма да има нищо против,че съм използвал негова снимка :D
        Прикачени файлове

        Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

        Коментар


          #5
          Капачката за резервоара ми е заключена, а ключа и ключалките продадени. Имам я, но е вечно заключена :DA другата част е на 5 тата врата и не мисля да я демонтирам за сега.
          SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

          Коментар


            #6
            трябва ми маркуча от капачката на резервоара до самия резервоар,ако е здрав даи ценичка и да идвам да го зимам
            F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

            Коментар


              #7
              rercho написа:
              А аз се интересувам отдолу под прага има една пласмаса дето стърчи като "перка" Тя е като някаква малка кора.имаш лия от страната на тътника.
              Перки вече нямам!
              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

              Коментар


                #8
                vaskobravo написа:
                случайно да ти се намира стартер?ако да каква цена?
                Renault Laguna 1,9 dci 2002

                Коментар


                  #9
                  Абе в списъка ти пише заден десен стоп, а каза че го нямаш...Кое от двете е вярно, нали знаеш че аз търся.
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Ще си актуализирам списъка! Няма наистина.
                    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                    Коментар


                      #11
                      Ако е валидна обявата още.Търся третата стоп светлина/хоризонталната/.Поздрави.
                      BRAVA TD100 ELX `98

                      Коментар


                        #12
                        АБС дали има?

                        Коментар


                          #13
                          Oт колата останаха само ламарини, гледайте от коя дата е обявата
                          SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                          Коментар

                          Working...
                          X