Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Супорт или скоба на спирачния апарат:)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Супорт или скоба на спирачния апарат:)

    интересува ме на кое му се вика супорт, на това, в което влизат водачите на спир апарат ли? и ако не как му се вика- то е една голяма скоба, която се хваща с 2 болта за шенкела, а за самата скоба посредством водачите се хваща и спирачния апарат. също ме вълзнува по моргите само тя продава ли се или върви с целия спир апарат, или може би с шенкела знам ли
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    Супорт викат на подвижната част на спирачния апарат май не беше много правилно техническиама така му казват.Малко ме самнява по моргите някои да се занимава да разглобява апаратитеама знаеш ли
    ко да направя човек....не работи

    Коментар


      #3
      добре, някой ще каже ли кое е супорта или е много сложно техническо понятие
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Re: Супорт или скоба на спирачния апарат

        pakumba написа:
        .... една голяма скоба, която се хваща с 2 болта за шенкела, а за самата скоба посредством водачите се хваща и спирачния апарат...
        po принцип супорт е държач

        Коментар


          #5
          Re: Супорт или скоба на спирачния апарат

          hf hpe написа:
          pakumba написа:
          .... една голяма скоба, която се хваща с 2 болта за шенкела, а за самата скоба посредством водачите се хваща и спирачния апарат...
          po принцип супорт е държач
          ясно, мерси
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            По принцип супорт викат на подвижната част на спирачния апарат. Викат му още "жабка" и "бъбрек".

            Коментар


              #7
              //// написа:
              По принцип супорт викат на подвижната част на спирачния апарат. Викат му още "жабка" и "бъбрек".
              точно обратното - съпорт е точно тотва, което е захванато неподвижно към шенкела и на него се слага сп. апарат, било чрез водачи, било по друг начин!
              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

              Коментар

              Working...
              X