Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Диагностика при Бобо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Диагностика при Бобо

    0888 232 484 БобоАз съм ходил при него и съм доволен.Пускам повторно темата, замина след изтриването от 28 април.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    #2
    Бобо вече има сервиз в Орландовци,ето и повече по темата и карта на сервиза http://alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=10814
    Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
    Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
    Ventura garage

    Коментар


      #3
      Re: Диагностика при Бобо

      zgabrovski написа:
      0888 232 484 БобоАз съм ходил при него и съм доволен.Пускам повторно темата, замина след изтриването от 28 април.
      Бая СКЪПО ми се видя.

      Коментар


        #4
        Супер доволен съм от Бобо ...евала на момчето ! Колата ми светеше от всекъде и горяха бушоните на поразия .Доста време си игра ,но я оправи . А на коментара за цената ...майстори много ,но читави трудно се намират и те си струват всяка стотинка.

        Коментар


          #5
          Дайте адрес на този Бобо ! Моля!
          Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
          MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
          Engine Stamp: 176B9.000
          Version Code: 176BV
          Version: V5 | SPORTING | 03.'98

          Коментар


            #6
            easylife написа:
            Дайте адрес на този Бобо ! Моля!
            виж линка нагоре в тематаима адрес и карта
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Дали бачка в събота - харесал съм си една брава и искам да я види някой по-скоро

              Коментар


                #8
                Може ли пак да пуснете картата на която е оказано мястото на сервиза му понеже тази не се отваря.Кои дни работи и от колко до колко?Диагностика на Пунто колко струва при него?

                Коментар


                  #9
                  Сервиза работи всеки ден без Неделя от 09 ч. до 18 ч.Диагностика за Пунто е 30 лв.http://bgmaps.com/mappaint.asp?ix=49...23e254aace8e35Нешо Бгмапса се ебава, най-добре звънни на 0888/232-484 - диагностика Бобо и 0888/198-470 приемчик текущи ремонти - Нено
                  Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                  Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                  Ventura garage

                  Коментар


                    #10
                    up
                    Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                    Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                    Ventura garage

                    Коментар


                      #11
                      Диагностика ма Браво тд100...има ли такава възможност и колко пари е удоволствието?
                      Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                      Коментар


                        #12
                        НЕ ХОДЕТЕ ПРИ БОБО!

                        Взех телефона му от този форум и тази тема, ходих, прави ми диагнотика. На следващия ден спря да ми работи километража, след още два ми отказа сервото. Обадих му се и вместо да ми каже - "Ела ще видя проблема и ако ние нещо сме объркали ще ти го оправим" той ми разправя - "Аз кво да направа, то е така - днеска не те боли зъб - утре те боли, аз кво съм виновен (чудесно сравнение ми изстреля на момента, явно не му е за първи път). Ела и ще ти кажа колко ти струва ремонта." Аз не съм механик и не знам може ли да се обърка нещо или не може от една елементарна диагностика - но не е това основния проблем - 6 месеца я карам тая кола и нищо и няма, отивам при БОБО, веднага след това почват да ми се скапват разни работи по колата и сипатягата ме праща на зъболекар. МЕРСИ НА ТАКИВА МАЙСТОРИ, заради такива като тях паля свещ като ми се наложи да ходя да си сменя маслото някъде. Аз повече там няма да отида, вие ако искате се пробайте. Това е моето мнение.

                        Коментар


                          #13
                          тези проблеми нямат нищо общо с диагностикатаще се свържа с Бобо - ако желае да коментира как стоят нещата според него
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #14
                            даите мнение

                            Зсдравейте,да отида ли при Бобо за диагностика че ми светна лампата на ербега,и има и други работи за оправяне.Искам да знам ще свърши ли работа че в форума са противоречиви мненията?
                            Fiat Brava 1.9TD

                            Коментар


                              #15
                              ако е светнала заради грешка - трие се и гаснено има вариант да има повреден компонент - това може да се разбере на място
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X